(0541) 724 724 4

Yeşiltömek Oto Çekici Kurtarıcı

Yeşiltömek semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yeşiltömek Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Yeşiltömek Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Yeşiltömek Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Yeşiltömek Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Yeşiltömek Çekici, il sınırları içinde ki bütün bölgelere 7gün 24 saat araç çekici hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden gelen talepler genelde acil oto kurtarıcı olarak gelmektedir. Bunun bilincinde olarak geniş araç filosuyla çalışmaktayız. Oto çekici ve kurtarma işi dışarıdan basit bir işlem olarak görünse de çok uzmanlık isteyen bir iştir. Bunun farkında olarak ekiplerimizi alanlarında uzman kişilerden oluşturarak riskleri minimize etmiş oluyoruz. Araçlarımız teknolojik gelişmeler ışığında yenilenmiş araçlar olup çekme esnasında aracınıza zarar verilmemesine azami özen gösterilmektedir. Arayın farkımız ortaya çıksın.

Aracınız ne olursa olsun ister binek ister ticari isterse karavan hatta tekne veya yat olsun farketmez karada olduğu sürece en hızlı, en güvenilir, en kaliteli ve en makul fiyatlı hizmeti Yeşiltömek Çekici ailesinde bulacaksınız. 

Yoğun trafik iş stresi gibi nedenler zaten can sıkıcı bir Halide aştı. Bu olumsuz durumlara bir de araç arızaları eklenince çekilmez bir durum ortaya çıkar. Böyle durumları şansa bırakmak istemiyorsanız 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezi numaramızı her zamana yanınızda bulundurun.

Kaliteli hizmeti güven içinde aynı zamanda en ekonomik şekliyle alın. Uzman ekibimiz ve teknolojik araçlarımızla işi şansa bırakmayan bir firmayız. Yılların verdiği öz güven ve deneyimle dün olduğu gibi bugün ve yarında yanınızda Yeşiltömek Çekici ailesi olacaktır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yeşiltömek Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım