(0541) 724 724 4

Yazıyeri Oto Çekici Kurtarıcı

Yazıyeri semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yazıyeri Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto Kurtarmadan Çok Daha Fazlası

Yazıyeri Çekici bölgemizin birbirinden değişik konumlarında yolda kalmış, hasar almış, aküsü bitmiş, yürür durumda olmayan yâda aracın taşınması gereken bütün hallerine karşı geniş vasıta filosu ve nitelikli çalışanları ile yol yardım hizmeti veriyor. Karayolları uyumluluk belgeli taşıtlarımız ile oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızı 7 gün ve 24 saat, sürat kesmeden Yazıyeri Çekici ailesi olarak karşılıyoruz. Bize ulaşmak amacıyla 0 (541) 724 24 4 etkileşim numaramızı arayın araç çekici, oto taşıma, araç kurtarma gibi birçok alanda sorunsuz hizmet alın. Sorununuzu dinleyen ve çözüm üretmek amacıyla birçok deneyime sahip sürücü personelimiz emrinizde. Sizler de Yazıyeri Çekici ile bu eşsiz hizmetten yararlanın ki sıkıntılar neşeye dönüşsün.

Yazıyeri Çekici, Yılların Eskitemediği Hizmet

Yolda kaldığınız andan itibaren bizlere erişerek destek alabilir, dilediğiniz yere aracınızı direk olarak taşırız.  Yazıyeri Çekici olarak işimizi seviyoruz ve gerçek anlamda ilgi ve niteliği bizde bulabilirsiniz. Oto taşıma araçlarımız özel statüye sahip araçlar olup bu iş amacıyla tasarlanmıştır.  Yazıyeri Çekici olarak bu işe çok zaman evvel başlayıp yaptığımız profesyonel hizmet anlayışı ile yine sizlere hizmet vermeyi sürdürmek adına dikkatli şekilde İşimizi yapmaya devam etmekteyiz. Bölgemiz dâhilinde her an her saat vasıta gönderip sizlere makul fiyat ve etkin şekilde servis imkânı sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak amacıyla elimizden geleni yapıyoruz.

Yazıyeri Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Yazıyeri Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Yazıyeri Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Yazıyeri Çekici, güven arıyorsanız yine Yazıyeri Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yazıyeri Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım