(0541) 724 724 4

Akbilek Oto Çekici Kurtarıcı

Akbilek semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Akbilek Çekicimizi hemen yönlendirelim

İlk Tercihiniz Akbilek Çekici

Alın terinin anlamını bilen, emek, sadakat ve emniyet gibi değerleri içeriğinde barındıran Akbilek Çekici olarak her daim yanınızdayız. Kötü esnaf olmayı katiyen düşünmedik ve memnuniyetinizi her daim asli görevimiz saydık, güvenliğinizi sağlamak adına da var gücümüzle çalıştık. Sizler de bu köklü aileye katılarak kaliteli hizmetin tadına ve zevkine varın. Firmamız sayısız referanslarımız ile sizlere yılların birikimini sunuyoruz. Akbilek Çekici olarak sizlere hizmeti uzman personeliyle sunmaya her daim hazır.   Çalışanlarımız bölümünde uzman ve mesuliyet almaktan çekinmeyen kişilerden oluşmaktadır. Sizlere hizmeti sunarken sizin istediğinizin yanı sıra en mükemmeli sunmak amacıyla çalışıyoruz. Firmamızdan alacağınız bu hizmet ile aracın kısa sürede var olduğu yerden problemsiz olarak alınması sağlanabilmektedir.

Akbilek Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Akbilek Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Akbilek Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Akbilek Çekici, güven arıyorsanız yine Akbilek Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Akbilek Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Akbilek Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Akbilek Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Akbilek Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Akbilek Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım