Hizmet Bölgelerimiz

Yöreli Oto Çekici

Yöreli Oto Çekici

Yöreli Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Yöreli Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Yöreli Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Yöreli Çekici, güven arıyorsanız yine Yöreli Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Yöreli Çekici, il sınırları içinde ki bütün bölgelere 7gün 24 saat araç çekici hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden gelen talepler genelde acil oto kurtarıcı olarak gelmektedir. Bunun bilincinde olarak geniş araç filosuyla çalışmaktayız. Oto çekici ve kurtarma işi dışarıdan basit bir işlem olarak görünse de çok uzmanlık isteyen bir iştir. Bunun farkında olarak ekiplerimizi alanlarında uzman kişilerden oluşturarak riskleri minimize etmiş oluyoruz. Araçlarımız teknolojik gelişmeler ışığında yenilenmiş araçlar olup çekme esnasında aracınıza zarar verilmemesine azami özen gösterilmektedir. Arayın farkımız ortaya çıksın.

İnsanlar nasıl dış etkilere bağlı veya bilinmeyen bir nedenden dolayı hastalanırsa araçlarımızda bu döngüyü yaşamaktadır. Yöreli Çekici araçlarınızın bir nevi ambulansı olarak görev yaparak zor zamanlarınızda sizlere yardım sağlama adına 7/24 hazır beklemektedir.  Eğer aracınız yolda kaldıysa veya bir kazaya karışmış ve oto çekici ve kurtarıcıya ihtiyacınız varsa Yöreli Çekici servis numaralarını arayabilirsiniz.

 Yöreli Çekici bölge sınırları içinde size kesintisiz vasıta taşıma ve vasıta kurtarma hizmeti veren bir firma olup, bir telefon kadar yakınınızdadır.

Ucuz ve kaliteli hizmet aynı zamanda güler yüz arıyorsanız sizlerde Yöreli Çekici i daha aramadınız demektir.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4