(0541) 724 724 4

Yaralı Oto Çekici Kurtarıcı

Yaralı semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yaralı Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yaralı Çekici uzun zamandan bu vakte kadar sektörde pek çok zorlu vasıta kurtarma hizmetini gerçekleştirmiş ve binlerce aracın kilometrelerce yol kat ederek taşınmasını veya kurtarılmasını gerçekleştirmiştir. Bölgemizin her noktasında bu hizmetleri sürdürmeye devam ettik. Yaralı Çekici, en gerilim dolu anlarınızda vasıta çekme, ağır araç vasıta kurtarma, motosiklet kurtarma, kazalı vasıta taşıma ya da pert araba taşıma gereksinimlerinizi mükemmeliyetçi bir yaklaşımla karşılıyor. Bölgemizin tüm sokaklarına ve köylerine hâkim ekip çalışanlarımız, nerede kaza yapmış olursanız olun sizleri bulur ve gereksinimlerinizi uzman ekibimizle karşılar. Yaralı Çekici ücret bakımından sektörde en ekonomik fiyatlarla çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini amaç edinen Yaralı Çekici ücret konusunda sizleri asla üzmez.

Yaşamın olağan gidişi her zaman aynı olmayabilir, bazı durumlarda can sıkıcı sürprizler barındırabilir fakat bundan sonra bu problemler canınızı sıkmasına lüzum yok zira Yaralı Çekici araçlarınızla ilgili her türlü problemine çözüm bulmak için çalışmaktadır. Yaralı Çekici sizlere bir telefon kadar yakın bizleri arayın ki profesyonel ekibimizle hemen yardım ulaştıralım. Yaralı Çekici deneyimiyle en kaliteli hizmeti verebilmek için her daim kendimizi yeniliyoruz. Oto çekici ve kurtarma sektöründeki tecrübelerimizi uzman personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmetlerle karşınızdayız. 7 gün 24 saat bizlere erişebileceğiniz ve oto kurtarma ve çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın.

Yaralı Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Yaralı Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Yaralı Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Yaralı Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Yaralı Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yaralı Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım