(0541) 724 724 4

Tevfik İleri Oto Çekici Kurtarıcı

Tevfik İleri semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Tevfik İleri Çekicimizi hemen yönlendirelim

Tevfik İleri Çekici uzun zamandan bu vakte kadar sektörde pek çok zorlu vasıta kurtarma hizmetini gerçekleştirmiş ve binlerce aracın kilometrelerce yol kat ederek taşınmasını veya kurtarılmasını gerçekleştirmiştir. Bölgemizin her noktasında bu hizmetleri sürdürmeye devam ettik. Tevfik İleri Çekici, en gerilim dolu anlarınızda vasıta çekme, ağır araç vasıta kurtarma, motosiklet kurtarma, kazalı vasıta taşıma ya da pert araba taşıma gereksinimlerinizi mükemmeliyetçi bir yaklaşımla karşılıyor. Bölgemizin tüm sokaklarına ve köylerine hâkim ekip çalışanlarımız, nerede kaza yapmış olursanız olun sizleri bulur ve gereksinimlerinizi uzman ekibimizle karşılar. Tevfik İleri Çekici ücret bakımından sektörde en ekonomik fiyatlarla çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini amaç edinen Tevfik İleri Çekici ücret konusunda sizleri asla üzmez.

Tevfik İleri Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Tevfik İleri Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Tevfik İleri Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Tevfik İleri Çekici, güven arıyorsanız yine Tevfik İleri Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Sayısız referanslarımız sizlere sunulan kusursuz hizmetin bir göstergesidir. Tevfik İleri Çekici işini doğru yapan ve doğru zamanlamayı yakalayan bir hizmet zihniyeti içersinde olmuştur. İster ilçe ister kırsal alan isterse de merkezi yer olsun farketmez, bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Hizmetimizi en kusursuz haliyle bize ulaştığınız andan itibaren ulaştıracağımızdan da kuşkunuz olmasın. Yolda kaldım söylemi tarihe karıştırmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. Tevfik İleri Çekici sizi ailesi gibi görüp bunun gereği olarak canla başla çalışmaktadır. 

Tevfik İleri Çekici olarak fiyatlarımız başta araçlarınızın durumu ve uzaklığına göre değişkenlik gösteri. Çekilecek aracın cinsi yani boyutları, götürülecek uzaklık gibi etmenler bu fiyatlama konusu ile ilgili etkin olsa da hem kaliteli hem de en uygun fiyatları bir arada bulabileceğiniz pek bir firma bulmanız zordur. Uzman personelimiz ve teknolojik araçlarımızla memnuniyet oluşturacak hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Aramadan kaliteyi bilemezsiziniz

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Tevfik İleri Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım