Hizmet Bölgelerimiz

Şıhlar Oto Çekici

Şıhlar Oto Çekici

Şıhlar Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Şıhlar Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Şıhlar Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Şıhlar Çekici, güven arıyorsanız yine Şıhlar Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Şıhlar Çekici araçların gidebildiği bütün noktalara araç kurtarma ve oto çekici hizmeti vermektedir. Genellikle kış aylarında zorlu hava koşulları vasıta çekme ve yol yardım hizmet talebini artırdığı düşünülse de yaz aylarında araç kullanma oranının ve seyahat sıklığının artmasıyla daha da fazla artırmaktadır.

Aracınızdaki arıza nedenleri her ne olursa olsun yolda kalmışsanız Şıhlar Çekici uzman ekibimiz, sizlerden gelen bir telefon ile özel donanımlı çekicilerimizle sizlere ulaşır.

Aracınız ne olursa olsun çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşmede arıza nedeniyle birlikte aracınızın modelini belirtmeniz yararlı olacaktır. Çünkü aracınızın boyutuna uygun oto çekici yönlendirmemiz sizlerin zaman kaybını önleyecek ve kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır.

Bir diğer belirtmemiz gereken hizmet kalitemizin yanında ücretlerimiz çok düşük seyirdedir. Kazasız bir yolculuk dileriz.

Şıhlar Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Şıhlar Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Şıhlar Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Şıhlar Çekici firmasında bulacaksınız.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4