Hizmet Bölgelerimiz

Güneyce Oto Çekici

Güneyce Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Güneyce Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Güneyce Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Güneyce Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Güneyce Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Güneyce Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Güneyce Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Güneyce Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Güneyce Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Araç çekici ve oto taşıma hizmeti gerektiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Güneyce Çekici sizlere en iyisini sunmak adına gece gündüz çalışmaktadır.

 Aracınızla nerede kalmış olursanız olun, Güneyce Çekici i arayın. Ekiplerimiz sektörden gelme iyi eğitim almış bu işten ekmek yiyen tecrübeli şahıslardan oluşmaktadır. Zorlu yol koşulları dinlemeden,  sizlerden gelen bilgiler neticesinde ekiplerimiz araç seçimini yaparak sizlere kısa sürede ulaşım sağlar.

Ücretlerimizden de bahsedecek olursak sizlere sunduğumuz hizmet kalitesi bakımından istenilen fiyatlar sektörde de araştırma yaparsanız göreceksiniz çok düşük miktarlardadır. Güneyce Çekici firmasının önceliği sizleri memnun etmektir. İyi yolculuklar dileriz.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4