Hizmet Bölgelerimiz

Güreşen Oto Çekici

Güreşen Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Güreşen Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Güreşen Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Güreşen Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Güreşen Çekici, il sınırları içinde ki bütün bölgelere 7gün 24 saat araç çekici hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden gelen talepler genelde acil oto kurtarıcı olarak gelmektedir. Bunun bilincinde olarak geniş araç filosuyla çalışmaktayız. Oto çekici ve kurtarma işi dışarıdan basit bir işlem olarak görünse de çok uzmanlık isteyen bir iştir. Bunun farkında olarak ekiplerimizi alanlarında uzman kişilerden oluşturarak riskleri minimize etmiş oluyoruz. Araçlarımız teknolojik gelişmeler ışığında yenilenmiş araçlar olup çekme esnasında aracınıza zarar verilmemesine azami özen gösterilmektedir. Arayın farkımız ortaya çıksın.

Güreşen Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Güreşen Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Güreşen Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Güreşen Çekici firmasında bulacaksınız.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4