Hizmet Bölgelerimiz

Uzunlar Oto Çekici

Uzunlar Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Uzunlar Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Uzunlar Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Uzunlar Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Oto Çekiciye İhtiyaç duyduğunuz her an Uzunlar Çekici uzman personeliyle yardımınıza koşmaya hazır. Gece gündüz demeden yanınızda olduğumuzu unutmayın. Ülkemizde sektörle alakalı herhangi bir standart mevcut olmasa da Uzunlar Çekici gerek araçlarıyla gerekse uzman kadrosuyla ülke sınırlarını aşabilecek bir potansiyele sahiptir. Hizmetimize şahit olanlar buna tanıklık etti. Sizlerde eğer yolda kaldıysanız canınızı sıkmadan bizleri hemen arayın aracınızı bulunduğu yerden çekip çıkaralım. Ücretlerimizi elbette merak ediyorsunuzdur bu konuda da hiç endişe etmeyin çünkü Uzunlar Çekici sizlere en ekonomik fiyatlarla hizmet sunar. Sizlerde arayın uygun fiyatlara kaliteli hizmet alın.

İnsanlar nasıl dış etkilere bağlı veya bilinmeyen bir nedenden dolayı hastalanırsa araçlarımızda bu döngüyü yaşamaktadır. Uzunlar Çekici araçlarınızın bir nevi ambulansı olarak görev yaparak zor zamanlarınızda sizlere yardım sağlama adına 7/24 hazır beklemektedir.  Eğer aracınız yolda kaldıysa veya bir kazaya karışmış ve oto çekici ve kurtarıcıya ihtiyacınız varsa Uzunlar Çekici servis numaralarını arayabilirsiniz.

 Uzunlar Çekici bölge sınırları içinde size kesintisiz vasıta taşıma ve vasıta kurtarma hizmeti veren bir firma olup, bir telefon kadar yakınınızdadır.

Ucuz ve kaliteli hizmet aynı zamanda güler yüz arıyorsanız sizlerde Uzunlar Çekici i daha aramadınız demektir.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4