(0541) 724 724 4

Yenigün Oto Çekici Kurtarıcı

Yenigün semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yenigün Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ticari kaygılarla iş yapan birçok firma ayakta kalamamıştır. Öncelik müşteri memnuniyeti olan Yenigün Çekici firması sizlerin sayesinde uzun yıllar hizmet etmiş ve etmeye de devam ediyor. Yenigün Çekici aynı zamanda sizlerin yardımına hızlı bir şekilde ulaşır ve aracınıza başka hasar vermeden güvenle taşır. Hali hazırda oto kurtarıcı fiyatları aracın ve olayın durumuna göre değişiklik arz etse de Yenigün Çekici sizlere asla fahiş fiyatlar sunmaz. Prensibimiz en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak, müşteri memnuniyetini daim kılmaktır. Yılların verdiği tecrübeyle sizlere her zaman kaliteyi sunmuş olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlerin yolda kalmanızı asla istemeyiz Yenigün Çekici i tercih edin memnun kalın.

Yenigün Çekici sizlere oto çekici hizmeti vermeye ve yaptığımız işten, sizi memnun etmeye devam ediyoruz. Çalışma ekibimizdeki personellerimiz profesyonellikle ve itinayla çalışarak sizi memnun etmeye devam ediyor. Yenigün Çekici müşterilere en kısa sürede ulaşarak ve güvenilir bir şekilde araçlarınız bulunduğu durumdan kurtarılır. Yenigün Çekici müşterilerin çağrı merkezimizi araması ile araçlarını anında tespit edilen noktadan alır ve istenilen adrese ya da tamirciye güvenilir bir şekilde teslim eder. Yenigün Çekici ekonomik fiyatlarıyla 7/24 çalışan donanımlı ve işini profesyonel şekilde yapan çalışanlardan oluşturmuş olup siz kıymetli müşterilerimize çekici hizmeti vermek amacıyla beklemektedir.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Yenigün Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Yenigün Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Yenigün Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Yenigün Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yenigün Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım