Hizmet Bölgelerimiz

Ayşebacı Oto Çekici

Ayşebacı Oto Çekici

Ayşebacı Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Ayşebacı Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Ayşebacı Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Ayşebacı Çekici, güven arıyorsanız yine Ayşebacı Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Ayşebacı Çekici olarak yolda mı kaldınız? Eğer Ayşebacı Çekici i aradıysanız hiç dert etmeyin.

Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğinizde ilk önce aracınızın arızaları ile ilgili bilgi alınır ki aracınızın durumuna ve boyutuna göre uygun çekici yönlendirilmesi yapılır. Ayrıca en uygun vasıta çekicimiz hiç zaman kaybı olmadan bulunmuş olduğunuz adrese ulaşmak amacıyla yola çıkar. Yardımınıza gelen ekiplerimiz ilk önce güvenlik önlemlerini alarak işe başlar.

 Daha sonra büyük bir titizlikle aracınız teslim edileceği adrese götürmek amacıyla araca yüklenir. Araçlarınız Ayşebacı Çekici güvencesiyle talep edilen adrese nakil edilir.

Bu işlemler Ayşebacı Çekici müşterilerine özel ücretlerle yerine getirilir. Bu ücretler kaliteli iş uygun fiyat politikasıyla belirlenir. Bunun içindir ki aracınız titizlikle çekilirken paranız da cebinizde kalır.

Tecrübeli oto çekme ve kurtarma ekibiyle 365 gün 24 saat Ayşebacı Çekici güvencesiyle hizmet vermekteyiz. Şartlar ne olursa olsun 7/24 Ayşebacı Çekici firması olarak yanınızdayız.

Bölgemizin her yerinde süratli oto çekici ve kurtarma hizmeti yapan kaliteden taviz vermeyen bir firmayız.  Firmamız sizlerin gönlünde yer etmiş yıllardır aynı kalitede hizmet sunmuştur.  Ayşebacı Çekici çağrı merkezimizi 0541 724 724 4 numaralı hattan arayarak, bölgenin neresinde olursanız olun aracınıza en uygun çekiciyi derhal gönderelim.

Hizmetimiz hem uygun hem güvenilir hem de kaliteli ellerden çıkmaktadır. Arayın pişman olmayacaksınız.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4