Hizmet Bölgelerimiz

Şükürler Oto Çekici

Şükürler Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Şükürler Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Şükürler Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Şükürler Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Şükürler Çekici sizlere oto çekici hizmeti vermeye ve yaptığımız işten, sizi memnun etmeye devam ediyoruz. Çalışma ekibimizdeki personellerimiz profesyonellikle ve itinayla çalışarak sizi memnun etmeye devam ediyor. Şükürler Çekici müşterilere en kısa sürede ulaşarak ve güvenilir bir şekilde araçlarınız bulunduğu durumdan kurtarılır. Şükürler Çekici müşterilerin çağrı merkezimizi araması ile araçlarını anında tespit edilen noktadan alır ve istenilen adrese ya da tamirciye güvenilir bir şekilde teslim eder. Şükürler Çekici ekonomik fiyatlarıyla 7/24 çalışan donanımlı ve işini profesyonel şekilde yapan çalışanlardan oluşturmuş olup siz kıymetli müşterilerimize çekici hizmeti vermek amacıyla beklemektedir.

Şükürler Çekici olarak çoğu alanda hizmet vermekteyiz. Hafif araçlarınız yanı sıra ağır araç kurtarma ve ağır araç çekme, tekne taşıma, sıfır vasıta taşıma gibi alanlarda da hizmet sunmaktayız. Probleminiz ne olursa olsun Şükürler Çekici ile paylaşın çözümü bizler bulalım. 

Araç filomuz teknolojik şartları sağlayan ve sektörde yetişmiş uzman ekibimizle Şükürler Çekici olarak sorunlarınızı en uygun fiyatlarla çözmekteyiz. Piyasada rekabetin de getirdiği ucuz işçiliklere aldanıp aracınızı amatör ellere teslim etmeyin

Sizleri düşünen dün olduğu gibi bugünde dimdik ayakta duran Şükürler Çekici i tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4