(0541) 724 724 4

Şilfo Mezra Oto Çekici Kurtarıcı

Şilfo Mezra semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Şilfo Mezra Çekicimizi hemen yönlendirelim

Şilfo Mezra Çekici bölgesi dahilinde oto çekici ve kurtarma hizmetleri vermekte olan araçlarımız ve size özel kişiler ile çalışma yapmaktadır. Şilfo Mezra Çekici uzun seneler kesintisiz gece gündüz kaza yapan ve yolda kalan araçların yardımına koşmaktadır. Şilfo Mezra Çekici tecrübeli profesyonel, deneyimli ustaların elinden hünerli şekilde yapılarak aracınız bulunduğu ortamdan çekip çıkarılır. Şilfo Mezra Çekici hizmetleri sektörde marka olup bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak adına gerekli tüm donanıma sahip olmakla bilinmektedir. Başarılı bir geçmiş, ustalık ve tecrübeyle dilerseniz sizi konuk etmekten sevinç duyacağız.  Acil otomobilinizin bakıma gereksinimi var ve çalışmıyor sizlere çekici desteği veren kurum olarak en uygun fiyatlarla aracınız bulunduğu yerden alınarak istediğiniz servise veya noktaya götürüyoruz. Sizlere profesyonel bir yardımın rahatlığını yaşarsınız.  Geç kalmadan aramıza katılın yolda kalmayın.

Araç çekici ve oto taşıma hizmeti gerektiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Şilfo Mezra Çekici sizlere en iyisini sunmak adına gece gündüz çalışmaktadır.

 Aracınızla nerede kalmış olursanız olun, Şilfo Mezra Çekici i arayın. Ekiplerimiz sektörden gelme iyi eğitim almış bu işten ekmek yiyen tecrübeli şahıslardan oluşmaktadır. Zorlu yol koşulları dinlemeden,  sizlerden gelen bilgiler neticesinde ekiplerimiz araç seçimini yaparak sizlere kısa sürede ulaşım sağlar.

Ücretlerimizden de bahsedecek olursak sizlere sunduğumuz hizmet kalitesi bakımından istenilen fiyatlar sektörde de araştırma yaparsanız göreceksiniz çok düşük miktarlardadır. Şilfo Mezra Çekici firmasının önceliği sizleri memnun etmektir. İyi yolculuklar dileriz.

Şilfo Mezra Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Şilfo Mezra Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Şilfo Mezra Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Şilfo Mezra Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Şilfo Mezra Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım