(0541) 724 724 4

Üçdirek Oto Çekici Kurtarıcı

Üçdirek semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Üçdirek Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Üçdirek Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Üçdirek Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Üçdirek Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Üçdirek Çekici olarak tecrübemize güveniyoruz ancak her şeye rağmen oluşabilecek kazalar içersinde her zaman tüm güvenlik önlemlerini düşünüp alıyoruz. Başka firmaların nasıl çalıştığı bizim açımızdan çok önemi yok ancak söz konusu siz değerli müşterilerimizse bize düşen sorumluluğun farkına sonuna kadar vararak hizmet sağlamaktayız. Sırf ticari kaygıyla para kazanma hırsıyla iş yapmayan Üçdirek Çekici önce hayat ve mutlu yüzleri hedefler sonra verdiği hizmetin karşılığında uygun bir ücret. Sizler de bu büyük ailede yer almak ve daima güvendiğiniz bir yerden oto çekici ve kurtarma hizmeti almak istiyorsanız tek adresiniz var o da Üçdirek Çekici.

Sayısız referanslarımız sizlere sunulan kusursuz hizmetin bir göstergesidir. Üçdirek Çekici işini doğru yapan ve doğru zamanlamayı yakalayan bir hizmet zihniyeti içersinde olmuştur. İster ilçe ister kırsal alan isterse de merkezi yer olsun bizleri aramanız yeterli olacaktır.

 Hizmetimizi en kusursuz haliyle bize ulaştığınız andan itibaren ulaştıracağımızdan da kuşkunuz olmasın. Yolda kaldım söylemi tarihe karıştırmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. Üçdirek Çekici sizi ailesi gibi görüp bunun gereği olarak canla başla çalışmaktadır. 

Üçdirek Çekici olarak fiyatlarımız başta araçlarınızın durumu ve uzaklığına göre değişkenlik gösteri. Çekilecek aracın cinsi yani boyutları, götürülecek uzaklık gibi etmenler bu fiyatlama konusu ile ilgili etkin olsa da hem kaliteli hem de en uygun fiyatları bir arada bulabileceğiniz pek bir firma bulmanız zordur. Uzman personelimiz ve teknolojik araçlarımızla memnuniyet oluşturacak hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Aramadan kaliteyi bilemezsiziniz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Üçdirek Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım