(0541) 724 724 4

4 Eylül Oto Çekici Kurtarıcı

4 Eylül semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, 4 Eylül Çekicimizi hemen yönlendirelim

4 Eylül Çekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; oto kurtarıcı, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. 4 Eylül Çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. 4 Eylül Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da 4 Eylül Çekici firmamıza güvenciniz tam olsun.

4 Eylül Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun 4 Eylül Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  4 Eylül Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. 4 Eylül Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki 4 Eylül Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

4 Eylül Çekici, yılların vermiş olduğu güvenle başarmış olduğumuz zorlu çalışmalarla kendimizi ispatlamış bir kuruluşuz. Bölgemizin tüm ücra köşesine kesintisiz oto çekici, ağır vasıta çekici, araç taşıma, araç kurtarıcı ve acil yol yardım hizmeti sağlamaktayız.

 Bu sektörün içinde yetişmiş deneyimli ekibimizle ve her türlü araç çekme donanımına sahip araçlarımız ile işimizin sorumluluğunu yerine getirmekteyiz. Sizlere kusursuz bir hizmet veren 4 Eylül Çekici, ihtiyaç duyduğunuzda çağrı merkezimizi hemen arayabilirsiniz.

Yıllar geçtikçe artan araç sayısı hali hazırda arızaları ve kazaları da beraberinde getirdi. Sektörümüzün yoğun oluşunun farkında olarak kalitemizden asla ödün vermedik. Hizmet kalitemiz sizleri memnun etmesinin yanında ücretlerimizle de tasarruflarınızı artırabilirsiniz. Unutmayın ki kalite sözle değil icraatla olur denemeden asla bilemezsiniz biz 4 Eylül Çekici olarak iddialıyız

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin 4 Eylül Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım