(0541) 724 724 4

Yeniköy Mücavir Oto Çekici Kurtarıcı

Yeniköy Mücavir semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yeniköy Mücavir Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Yeniköy Mücavir Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Yeniköy Mücavir Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Yeniköy Mücavir Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Yeniköy Mücavir Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Yeniköy Mücavir Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Yeniköy Mücavir Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Yeniköy Mücavir Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

Araç çekici ve oto taşıma hizmeti gerektiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Yeniköy Mücavir Çekici sizlere en iyisini sunmak adına gece gündüz çalışmaktadır.

 Aracınızla nerede kalmış olursanız olun, Yeniköy Mücavir Çekici i arayın. Ekiplerimiz sektörden gelme iyi eğitim almış bu işten ekmek yiyen tecrübeli şahıslardan oluşmaktadır. Zorlu yol koşulları dinlemeden,  sizlerden gelen bilgiler neticesinde ekiplerimiz araç seçimini yaparak sizlere kısa sürede ulaşım sağlar.

Ücretlerimizden de bahsedecek olursak sizlere sunduğumuz hizmet kalitesi bakımından istenilen fiyatlar sektörde de araştırma yaparsanız göreceksiniz çok düşük miktarlardadır. Yeniköy Mücavir Çekici firmasının önceliği sizleri memnun etmektir. İyi yolculuklar dileriz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yeniköy Mücavir Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım