(0541) 724 724 4

Tekeciler Oto Çekici Kurtarıcı

Tekeciler semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Tekeciler Çekicimizi hemen yönlendirelim

Tekeciler Çekici bölgesi dahilinde oto çekici ve kurtarma hizmetleri vermekte olan araçlarımız ve size özel kişiler ile çalışma yapmaktadır. Tekeciler Çekici uzun seneler kesintisiz gece gündüz kaza yapan ve yolda kalan araçların yardımına koşmaktadır. Tekeciler Çekici tecrübeli profesyonel, deneyimli ustaların elinden hünerli şekilde yapılarak aracınız bulunduğu ortamdan çekip çıkarılır. Tekeciler Çekici hizmetleri sektörde marka olup bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak adına gerekli tüm donanıma sahip olmakla bilinmektedir. Başarılı bir geçmiş, ustalık ve tecrübeyle dilerseniz sizi konuk etmekten sevinç duyacağız.  Acil otomobilinizin bakıma gereksinimi var ve çalışmıyor sizlere çekici desteği veren kurum olarak en uygun fiyatlarla aracınız bulunduğu yerden alınarak istediğiniz servise veya noktaya götürüyoruz. Sizlere profesyonel bir yardımın rahatlığını yaşarsınız.  Geç kalmadan aramıza katılın yolda kalmayın.

Ticari kaygılarla iş yapan birçok firma ayakta kalamamıştır. Öncelik müşteri memnuniyeti olan Tekeciler Çekici firması sizlerin sayesinde uzun yıllar hizmet etmiş ve etmeye de devam ediyor. Tekeciler Çekici aynı zamanda sizlerin yardımına hızlı bir şekilde ulaşır ve aracınıza başka hasar vermeden güvenle taşır. Hali hazırda oto kurtarıcı fiyatları aracın ve olayın durumuna göre değişiklik arz etse de Tekeciler Çekici sizlere asla fahiş fiyatlar sunmaz. Prensibimiz en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak, müşteri memnuniyetini daim kılmaktır. Yılların verdiği tecrübeyle sizlere her zaman kaliteyi sunmuş olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlerin yolda kalmanızı asla istemeyiz Tekeciler Çekici i tercih edin memnun kalın.

Tekeciler Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Tekeciler Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Tekeciler Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Tekeciler Çekici, güven arıyorsanız yine Tekeciler Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Tekeciler Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım