(0541) 724 724 4

Altınyayık Oto Çekici Kurtarıcı

Altınyayık semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Altınyayık Çekicimizi hemen yönlendirelim

Altınyayık Çekici araçları son derece bakımlı olarak size gönderilerek taşıtlarınızın güvenlik önlemi alındıktan sonra, istenilen servis noktasına kadar yine profesyonel hizmet anlayışının garantisi altında olduğunu unutmayınız.  Bünyesinde bulunan tecrübeli vasıta taşıma sürücülerimiz sizi çok kolay şekilde bularak katiyen vakit kaybetme gibi sorununuz olmadan alınan koordinat bilgilerinin ardından hemen size ulaşırız. Bünyesinde yılların birikimi ile çalışmalarımız hep yüksek başarı ve güven içinde yapılmıştır. Ot taşıma işinde kullandığımız özel uygulanan aparatları kullanarak dayanıklı ve güvenilir araç emniyeti almanın yanında sizlerinde konforunu sağlayarak hemen bakım ve tamir yerine taşıyoruz. Sizler de hesabınızı ve vaktinizi biliyorsanız tercihiniz Altınyayık Çekici olmalıdır.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Altınyayık Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Altınyayık Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Altınyayık Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Altınyayık Çekici uzun zamandan bu vakte kadar sektörde pek çok zorlu vasıta kurtarma hizmetini gerçekleştirmiş ve binlerce aracın kilometrelerce yol kat ederek taşınmasını veya kurtarılmasını gerçekleştirmiştir. Bölgemizin her noktasında bu hizmetleri sürdürmeye devam ettik. Altınyayık Çekici, en gerilim dolu anlarınızda vasıta çekme, ağır araç vasıta kurtarma, motosiklet kurtarma, kazalı vasıta taşıma ya da pert araba taşıma gereksinimlerinizi mükemmeliyetçi bir yaklaşımla karşılıyor. Bölgemizin tüm sokaklarına ve köylerine hâkim ekip çalışanlarımız, nerede kaza yapmış olursanız olun sizleri bulur ve gereksinimlerinizi uzman ekibimizle karşılar. Altınyayık Çekici ücret bakımından sektörde en ekonomik fiyatlarla çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini amaç edinen Altınyayık Çekici ücret konusunda sizleri asla üzmez.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Altınyayık Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım