(0541) 724 724 4

Sepetli Oto Çekici Kurtarıcı

Sepetli semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Sepetli Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Sepetli Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Sepetli Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Sepetli Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Aracınız arızalanabilir siz yeter ki stres yapmayın Sepetli Çekici işinizi hemen hallederek geç kalmanıza veya sıkılmanıza müsaade etmez. Sepetli Çekici ailesini aradığınızda deneyimli çalışanlarımız aracınızın ve çevre güvenliğini sağlayarak, araç kurtarma veya çekme işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştirir.  

Sepetli Çekici bölgenin bütün mecralarına hizmet vermektedir.  Sektörde daima var olmak her zaman en iyisini sunmak adına kendimizi geliştiriyoruz. Çalışanlarımızın ve firma bilinci olarak yüksek iş ahlakı anlayışımız ile emsalsiz bir hizmet niteliği sağlıyoruz.

Bu düşünce ışığında Sepetli Çekici en iyi vasıta taşıma ve oto kurtarma servisi olma yolunda daimi ileriyi hedeflemektedir. Arayın farkımıza varın.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Sepetli Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Sepetli Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Sepetli Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Sepetli Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Sepetli Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım