(0541) 724 724 4

Yenibağ Oto Çekici Kurtarıcı

Yenibağ semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yenibağ Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Yenibağ Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Yenibağ Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Yenibağ Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Yenibağ Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Yenibağ Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Yenibağ Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Yenibağ Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Yenibağ Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Yenibağ Çekici hizmetleri sizlere Oto Kurtarıcı, Yol Yardım ve Araç Çekici hizmeti sunmaktadır. Yenibağ Çekici olarak Oto Kurtarma ve Oto Çekici hizmetlerini profesyonelce yapan sektörün köklü firmalarından birisidir. Teknoloji ile donatılmış araçları ve uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimize 7/24 vasıta kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Kalitemizi Profesyonellikle birleştirip hizmetlerimizi sunmaktayız, bu sizlere hizmetin en kusursuz safhasını sunmak adına mühim bizde bu önemin farkındayız.

Yenibağ Çekici olarak çalışmalarımız bölgemizin en ücra köşesinde bile hizmeti bir ağ gibi kurarak siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti dilediğiniz anda sunmaktadır.

En uygun fiyatları Yenibağ Çekici firmasından başka yerde bulamasınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yenibağ Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım