(0541) 724 724 4

Zilferoğlu Oto Çekici Kurtarıcı

Zilferoğlu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Zilferoğlu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Zilferoğlu Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Zilferoğlu Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Zilferoğlu Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Zilferoğlu Çekici  siz değerli müşterilerine kendine özgü bir hizmet anlayışı benimseyerek müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve en uygun çözümleri sunar. Oto çekici hizmetleri sunarken teknolojinin de yakın takipçisi olarak sektörde yetişmiş uzman personel kadromuzla siz müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Oto çekici ve acil yol yardım gereksiniminize en uygun çözüm tavsiyesi Zilferoğlu Çekici. 7/24 müşteri ihtiyaçlarına çözüm üreterek nitelikli ve güvenli hizmeti en uygun fiyatlar ile vermeye çalışan bir firmayız.

Aracınız arızalanabilir siz yeter ki stres yapmayın Zilferoğlu Çekici işinizi hemen hallederek geç kalmanıza veya sıkılmanıza müsaade etmez. Zilferoğlu Çekici ailesini aradığınızda deneyimli çalışanlarımız aracınızın ve çevre güvenliğini sağlayarak, araç kurtarma veya çekme işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştirir.  

Zilferoğlu Çekici bölgenin bütün mecralarına hizmet vermektedir.  Sektörde daima var olmak her zaman en iyisini sunmak adına kendimizi geliştiriyoruz. Çalışanlarımızın ve firma bilinci olarak yüksek iş ahlakı anlayışımız ile emsalsiz bir hizmet niteliği sağlıyoruz.

Bu düşünce ışığında Zilferoğlu Çekici en iyi vasıta taşıma ve oto kurtarma servisi olma yolunda daimi ileriyi hedeflemektedir. Arayın farkımıza varın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Zilferoğlu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım