Hizmet Bölgelerimiz

Yeniköy Oto Çekici

Yeniköy Oto Çekici

Araçlarınız arızalandığında bazen aciliyet gerektirmez ancak çoğu zaman da araçlarımız uygun olmayan zaman ve şartlarda bizleri yakalar. Böyle durumlarda işi uzmanına teslim etmeniz gerekir. Yeniköy Çekici hem sizin hem de aracınızın güvenliğini sağlayarak kimsenin zarar görmesine izin vermez. Uygun çekici filoları ile kaliteli hizmet sunan Yeniköy Çekici sizlere de yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Yeniköy Çekici sizleri yolda bırakmadığı gibi cebinizi de düşünür. Ekonomik fiyatlarla sizleri memnun etmesini bilen bir firmadan hizmet alın ki aklınız aracınızda kalmasın. Araç filomuz teknolojik gereksinimleri fazlasıyla sağlar. Profesyonel ekibimizle de bu gücümüzü pekiştirerek sizlere vazgeçilmez bir hizmet sunar. Şimdiye kadar olduğu gibi bu günde yanınızda olan firma Yeniköy Çekici.

Yeniköy Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Yeniköy Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Yeniköy Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Yeniköy Çekici, güven arıyorsanız yine Yeniköy Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Yeniköy Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Yeniköy Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Yeniköy Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Yeniköy Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4