(0541) 724 724 4

Tayakadın Oto Çekici Kurtarıcı

Tayakadın semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Tayakadın Çekicimizi hemen yönlendirelim

İlk Tercihiniz Tayakadın Çekici

Alın terinin anlamını bilen, emek, sadakat ve emniyet gibi değerleri içeriğinde barındıran Tayakadın Çekici olarak her daim yanınızdayız. Kötü esnaf olmayı katiyen düşünmedik ve memnuniyetinizi her daim asli görevimiz saydık, güvenliğinizi sağlamak adına da var gücümüzle çalıştık. Sizler de bu köklü aileye katılarak kaliteli hizmetin tadına ve zevkine varın. Firmamız sayısız referanslarımız ile sizlere yılların birikimini sunuyoruz. Tayakadın Çekici olarak sizlere hizmeti uzman personeliyle sunmaya her daim hazır.   Çalışanlarımız bölümünde uzman ve mesuliyet almaktan çekinmeyen kişilerden oluşmaktadır. Sizlere hizmeti sunarken sizin istediğinizin yanı sıra en mükemmeli sunmak amacıyla çalışıyoruz. Firmamızdan alacağınız bu hizmet ile aracın kısa sürede var olduğu yerden problemsiz olarak alınması sağlanabilmektedir.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Tayakadın Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Tayakadın Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Tayakadın Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Araçlarınız arızalandığında bazen aciliyet gerektirmez ancak çoğu zaman da araçlarımız uygun olmayan zaman ve şartlarda bizleri yakalar. Böyle durumlarda işi uzmanına teslim etmeniz gerekir. Tayakadın Çekici hem sizin hem de aracınızın güvenliğini sağlayarak kimsenin zarar görmesine izin vermez. Uygun çekici filoları ile kaliteli hizmet sunan Tayakadın Çekici sizlere de yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Tayakadın Çekici sizleri yolda bırakmadığı gibi cebinizi de düşünür. Ekonomik fiyatlarla sizleri memnun etmesini bilen bir firmadan hizmet alın ki aklınız aracınızda kalmasın. Araç filomuz teknolojik gereksinimleri fazlasıyla sağlar. Profesyonel ekibimizle de bu gücümüzü pekiştirerek sizlere vazgeçilmez bir hizmet sunar. Şimdiye kadar olduğu gibi bu günde yanınızda olan firma Tayakadın Çekici.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Tayakadın Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım