(0541) 724 724 4

Terziler Oto Çekici Kurtarıcı

Terziler semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Terziler Çekicimizi hemen yönlendirelim

Terziler Çekici, Varsa Çözümde Her Zaman Vardır

Terziler Çekici, hizmet sunduğumuz etkinlik alanlarımız; Araç Çekici, araç taşıma, karavan taşıma, ağır vasıta taşıma gibi alanlarıyla faaliyet vermekteyiz. Araç sürücüleri, alınan vasıta çekici hizmetinin kaliteli, itimat edilir ve hassas hizmet anlayışını benimsemesi dışında ekonomik fiyatlarla hizmet sunmasını da bekler. Bu beklentilerini karşılamak üzere Terziler Çekici ekiplerimiz iş başındadır. Araç taşıma ve otomobil kurtarma sektörü birçok firmanın yalnızca ticaretçi yaklaşım ile yürütülürken bizler bu hizmet anlayışının önüne geçmek amacıyla büyük çabalar sarf etmekteyiz. Bu Çabalarımız haliyle sizlerin memnuniyetiyle karşılık bulmaktadır. Terziler Çekici fiyatlarını öğrenmek için telefon başında hazır beklemekte olan müşteri hizmetlerimiz personelimiz ile görüşmeye geçiniz. Gerekli olan adres, gidilecek mesafe ve taşıt modeli bilgi kapasitesi temsilcimize iletildikten sonra fiyat bilgisi sizlere hızlıca sunulur. Yol yardım ve vasıta aktarma işlemi hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız ve problemsiz seyahatler dileriz.  

Terziler Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. Terziler Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek Terziler Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da Terziler Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

Terziler Çekici ailesi olarak pazardaki tecrübelerimizi kaliteli personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli daha güvenli ve uygun fiyatlar ışığında hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilir ve Terziler Çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet etmek adına her daim hazırız.

Terziler Çekici her boyutta aracınıza oto çekici ve kurtarma hizmeti verdiği gibi sıfır araçlarınızın nakliyesinde de var olduğunu unutmayın. Sizleri asla fırsat düşkünü kişi ve firmalara bırakmamak için gece gündüz çalışmaktayız.

Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, güven ne ararsanız Terziler Çekici firmasında bulacaksınız.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Terziler Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım