(0541) 724 724 4

Engeci Oto Çekici Kurtarıcı

Engeci semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Engeci Çekicimizi hemen yönlendirelim

Engeci Çekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; oto kurtarıcı, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Engeci Çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. Engeci Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da Engeci Çekici firmamıza güvenciniz tam olsun.

Engeci Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Engeci Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Engeci Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Engeci Çekici, güven arıyorsanız yine Engeci Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Engeci Çekici olarak çoğu alanda hizmet vermekteyiz. Hafif araçlarınız yanı sıra ağır araç kurtarma ve ağır araç çekme, tekne taşıma, sıfır vasıta taşıma gibi alanlarda da hizmet sunmaktayız. Sizler probleminizi bizlere söyleyin çözümü bizler bulalım. Araç filomuz ve sektörde yetişmiş ekibimizle Engeci Çekici olarak sorunlarınızı en uygun fiyatlarla yapmaktayız. Piyasada rekabetin de getirdiği ucuz işçiliklere aldanıp aracınızı ehil olmayan ellere bırakmayın. Her vasıta taşınırken kendi içinde çeşitli problemler barındırmakta fakat Engeci Çekici sizlerin araçlarını kendi aracı gibi bilir ve gerek sizlerin gerekse çevresinin ve aracınızın güvenliğini sağlayarak işini tamamlar.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Engeci Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım