Hizmet Bölgelerimiz

Ilıpınar Oto Çekici

Ilıpınar Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Ilıpınar Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Ilıpınar Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Ilıpınar Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Ilıpınar Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Ilıpınar Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Ilıpınar Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Ilıpınar Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Ilıpınar Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Ilıpınar Çekici, yılların vermiş olduğu güvenle başarmış olduğumuz zorlu çalışmalarla kendimizi ispatlamış bir kuruluşuz. Bölgemizin tüm ücra köşesine kesintisiz oto çekici, ağır vasıta çekici, araç taşıma, araç kurtarıcı ve acil yol yardım hizmeti sağlamaktayız.

 Bu sektörün içinde yetişmiş deneyimli ekibimizle ve her türlü araç çekme donanımına sahip araçlarımız ile işimizin sorumluluğunu yerine getirmekteyiz. Sizlere kusursuz bir hizmet veren Ilıpınar Çekici, ihtiyaç duyduğunuzda çağrı merkezimizi hemen arayabilirsiniz.

Yıllar geçtikçe artan araç sayısı hali hazırda arızaları ve kazaları da beraberinde getirdi. Sektörümüzün yoğun oluşunun farkında olarak kalitemizden asla ödün vermedik. Hizmet kalitemiz sizleri memnun etmesinin yanında ücretlerimizle de tasarruflarınızı artırabilirsiniz. Unutmayın ki kalite sözle değil icraatla olur denemeden asla bilemezsiniz biz Ilıpınar Çekici olarak iddialıyız

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4