(0541) 724 724 4

Aydın Oto Çekici Kurtarıcı

Aydın ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Aydın Çekicimizi hemen yönlendirelim

Aydın Çekici, kaza geçirmiş ya da arıza yapmış araç sürücülerine bu zor anlarında gereken araç çekici ve yol yardım hizmetini sunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar çevremize vermiş olduğumuz güvenle, hızla büyümeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizden gelen tüm çekici taleplerini karşılamak üzere büyük bir araç filosu ile yolda kalan araç sürücülerine yardım ediyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınız andan itibaren ilgili temsilcimiz size en yakın oto kurtarıcı ekibimizi, en kısa zamanda adresinize yönlendirir. Bulunduğunuz noktayı, otomobilinizin modelini ve yaşamış olduğunuz arıza durumunu iletin. Acil oto kurtarma ekibimiz adrese hızla ulaşsın.

Çoku Araç Taşıma Ve Nakil İşlemleri

Ototransfercim firması olarak, oto çekici hizmetinin yanı sıra tekli ve çoklu araç taşıma hizmeti de veriyoruz. Aynı anda birden fazla aracı belirtilen adrese en güvenilir ve en hızlı şekilde ulaştırırken,size ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Aydın oto çekici ailesi, yapmakta olduğu işin ne kadar sorumluluk ve özen istediğini bilerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bu iş için yetiştirilmiş tecrübeli ekibimiz, yolda kalan siz değerli müşterilemizin yükünü alacaktır. Araçlarınız tam donanımlı çekicilerde taşınır.

Taşıt Çeşitlerine Uygun Araç Taşıma

Yolda hangi araç tipi ile kalmış olursanız olun, bizi arayın. Ağır vasıta, karavan gibi yük araçlarına da uygun çekici ve araç taşıma hizmetimiz vardır. Özellikle Kuşadası ve Didim bölgesinde yaşayan tekne sahipleri, kış aylarında teknenizi nasıl güvenli bir alana taşıyacağınızı düşünmeyin. Güvenilir taşımacılıkta lider firma olan Aydın oto çekici, teknenizi söylenen adresten alarak, istediğiniz adrese sorunsuz olarak taşır. Aydın oto çekici fiyatlarını öğrenmek için de çağrı merkezi müşteri temsilcilerimizi 7gün 24 saat arayabilirsiniz. Kazasız ve sorunsuz seyahatler dileriz.


Aydın Çekici Hizmet Bölgeleri

Bozdoğan

Bozdoğan Çekicimiz Akçay, Akseki, Akyaka, Alamut, Alhisar, Altıntaş, Amasya, Asma, Başalan, Çamlıdere, Çarşı, Cumhuriyet, Dömen, Dutağaç, Eymir, Güney, Güneyyaka, Güre, Güvenir, Haydere, Hıdırbaba, Hisar, Hışımlar, Kakkalan, Kamışlar, Karaahmetler, Kavaklı, Kazandere, Kemer, Kılavuzlar, Kızılca, Kızıltepe, Konaklı, Körteke, Koyuncular, Madran, Olukbaşı, Örencik, Örentaht, Örmepınar, Örtülü, Osmaniye, Pınarlı, Seki, Sırma, Tütüncüler, Yaka, Yazıkent, Yeni, Yenice, Yeniköy, Yeşil Yenice, Yeşilçam, Ziyaretli bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Buharkent

Buharkent Çekicimiz Ericek, Feslek, Gelenbe, Gündoğan, İstiklal, Kamilpaşa, Kayaburnu, Kızıldere, Menderes, Muratdağı, Ortakçı, Savcıllı, Üçeylül, Zafer bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Çine

Çine Çekicimiz Akçaova, Akdam, Alabayır, Altınabat, Altınova, Bağlarbaşı, Bahçearası, Bedirler, Bereket, Bölüntü, Bucak, Çaltı, Camızağılı, Çatak, Çöğürlük, Cumalı, Cumhuriyet, Dereli, Doğanyurt, Dorumlar, Dutluoluk, Elderesi, Esentepe, Eskiçine, Evciler, Gökyaka, Hacıpaşalar, Hallaçlar, Hamitabat, Hasanlar, İbrahimkavağı, Kabalar, Kabataş, Kadılar, Kahraman, Karahayıt, Karakollar, Karanfiller, Karğı, Kasar, Kavşıt, Kirazderesi, Kırkışık, Kırksakallar, Kızılgüney, Kuruköy, Mutaflar, Ovacık, Özeren, Sağlık, Saraçlar, Sarıköy, Sarıoğlu, Sarnıç, Seferler, Şevketiye, Soğancılar, Soğukoluk, Söğütçük, Subaşı, Taşoluk, Tatarmemişler, Tepeköy, Topçam, Umurköy, Ünlüce, Yağcılar, Yeni, Yeniköy, Yeşilköy, Yolboyu, Yörükler bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Didim

Didim Çekicimiz Ak-Yeniköy, Akbük, Akköy, Altınkum, Balat, Batıköy, Çamlık, Cumhuriyet, Denizköy, Efeler, Fevzipaşa, Hisar, Mavişehir, Mersindere, Yalıköy, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Efeler

Efeler Çekicimiz Girne, Kemer, Köprülü-Veysipaşa, Meşrutiyet, Mesudiye, Mimar Sinan, Çeştepe, Alanlı, Dalama Bucağı Yeniköy, Dalama, Dereköy, Gödrenli, Hasanefendi-Ramazan Paşa, Karahayıt, Kırıklar, Kozalaklı, Kuloğullar, Merkez Bucağı Yeniköy, Ovaeymir, Tepecik, Yağcılar, Cumhuriyet, Efeler, Fatih, İstiklal, Kurtuluş, Osman Yozgatlı, Yedi Eylül, Zeybek, Adnan Menderes, Alatepe, Ambarcık, Armutlu, Ata, Ataosb, Bademli, Balıkköy, Baltaköy, Böcek, Çiftlikköy, Cuma, Dağeymiri, Danişment, Doğan, Gölhisar, Gözpınar, Güzelhisar, Horozköy, Ilıcabaşı, Işıklı, Kadıköy, Kalfaköy, Karaköy, Kardeşköy, Kenger, Kızılcaköy, Konuklu, Kuyulu, Mesutlu, Orta, Şahnalı, Savrandere, Şevketiye, Sıralılar, Tepeköy, Yılmazköy, Zafer, Zeytinköy, Aşağıkayacık, Çayyüzü, Eğrikavak, Emirdoğan, Gölcük, İlyasdere, İmamköy, Kocagür, Kuyucular, Musluca, Ortaköy, Pınardere, Serçeköy, Terziler, Umurlu, Yukarıkayacık bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Germencik

Germencik Çekicimiz Alangüllü, Bozköy, Camikebir, Çamköy, Çarıklar, Dağkaraağaç, Dampınar, Habibler, Hıdırbeyli, İstasyon, Karaağaçlı, Kızılcagedik, Meşeli, Mesudiye, Mursallı, Ömerbeyli, Ortaklar, Park, Reisköy, Turanlar, Üzümlü, Yedieylül, Yeni, Abdurrahmanlar, Balatçık, Dağyeni, Dereköy, Gümüşköy, Gümüşyeniköy, Kızılcapınar, Moralı, Naipli, Neşetiye, Selatin, Tekin, Uzunkum bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

İncirliova

İncirliova Çekicimiz Acarlar, Akçeşme, Arpadere, Arzular, Atatürk, Beyköy, Cumhuriyet, Dereağzı, Eğrek, Erbeyli, Gerenkova, Hacıaliobası, Hamitler, Hürriyet, İkizdere, İsafakılar, İstiklal, Karabağ, Karagözler, Köprüova, Kurtuluş, Osmanbükü, Palamutköy, Sandıklı, Sınırteke, Şirindere, Yazıdere, Zafer bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Karacasu

Karacasu Çekicimiz Alemler, Aşağıgörle, Ataeymir, Ataköy, Bahçeköy, Bereketli, Bingeç, Büyükdağlı, Cabi, Çamarası, Çamköy, Cuma, Dedeler, Dereköy, Dikmen, Esençay, Geyre, Görle, Güzelbeyli, Güzelköy, Hacıhıdırlar, Işıklar, Karabağlar, Karacaören, Küçükdağlı, Nargedik, Palamutçuk, Tekeliler, Tepecik, Yaykın, Yaylalı, Yazır, Yenice, Yeniköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Yolaltı, Yolüstü bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Karpuzlu

Karpuzlu Çekicimiz Abak, Akçaabat, Bayraktepe, Çobanisa, Cumalar, Ektirli, Gölcük, Güney, Hatıpkışla, Işıklar, Koğuk, Meriçler, Mutluca, Ömerler, Orta, Ovapınarı, Şenköy, Tekeler, Tütünlük, Ulukonak, Umcular, Yağşılar, Yeni bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Koçarlı

Koçarlı Çekicimiz Adnan Menderes, Akmescit, Atatürk, Bağarcık, Bağcılar, Birci, Bıyıklı, Boğaziçi, Boydere, Büyükdere, Çakırbeyli, Çakmar, Çallı, Çeşmeköy, Cincin, Çulhalar, Dedeköy, Dereköy, Esentepe, Evsekler, Gaffarlar, Gözkaya, Güdüşlü, Gündoğan, Hacıhamzalar, Halilbeyli, Haydarlı, Karaağaç, Karacaören, Karadut, Kasaplar, Kızılcabölük, Kızılkaya, Kullar, Kuşlarbelen, Mersinbelen, Orhaniye, Orta, Şahinciler, Sapalan, Satılar, Şenköy, Sobuca, Taşköy, Tekeli, Tığıllar, Timinciler, Yağcıdere, Yağhanlı, Yeni, Yeniköy, Zeytinköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Köşk

Köşk Çekicimiz Ahatlar, Akçaköy, Altıeylül, Baklaköy, Başçayır, Beyköy, Çarşı, Çiftlikköy, Cumadere, Cumayanı, Gökkiriş, Gündoğan, Güzelköy, Ilıdağ, Karatepe, Ketenyeri, Kıran, Kızılcaköy, Kızılcayer, Koçak, Menteşeler, Mezeköy, Ovaköy, Sarıçam, Serdaroğlu, Soğukkuyu, Uzundere, Yavuzköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kuşadası

Kuşadası Çekicimiz Alacamescit, Bayraklıdede, Caferli, Camiatik, Camikebir, Çınarköy, Cumhuriyet, Dağ, Davutlar, Değirmendere, Ege, Güzelçamlı, Hacıfeyzullah, İkiçeşmelik, Kadıkalesi, Kadınlar Denizi, Karaova, Kirazlı, Soğucak, Türkmen, Yavansu, Yaylaköy, Yeniköy bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kuyucak

Kuyucak Çekicimiz Aksaz, Aydınoğlu, Azizabat, Başaran, Belenova, Beşeylül (Merkez), Beşeylül, Bucakköy, Çamdibi, Çobanisa, Cumhuriyet, Dereköy, Fatih, Gencelli, Gencellidere, Horsunlu, İğdecik, Karapınar, Kayran, Kurtuluş (Horsunlu), Kurtuluş, Musakolu, Mustafapaşa, Ören, Ovacık, Pamucak, Pamukören, Sarıcaova, Taşoluk, Yakuppaşa, Yamalak, Yaylalı, Yeni, Yeşildere, Yöre, Yukarıyakacık bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Nazilli

Nazilli Çekicimiz Akpınar, Aksu, Altıntaş, Apaklar, Arslanlı Cumhuriyet, Arslanlı Hürriyet, Arslanlı Zafer, Aşağıörencik, Aşağıyakacık, Aydoğdu, Bağcıllı, Bayındır, Beğerli, Bekirler, Bereketli, Bozyurt, Çatak, Çaylı, Çobanlar, Dallıca, Demirciler, Dereağzı, Derebaşı, Dualar, Durasıllı, Esenköy, Esentepe, Eycelli, Gedik, Gedikaltı, Güzelköy, Hamidiye, Hamzallı, Hasköy, Haydarlı, Hisarcık, İsabeyli, Işıklar, İstiklal, Kahvederesi, Karahallı, Kardeşköy, Kaşıkçılar, Kavacık, Kestel, Ketendere, Ketenova, Kırcaklı, Kızıldere, Kocakesik, Kozdere, Kurtuluş, Kuşçular, Mescitli, Ocaklı, Ovacık, Pınarbaşı, Pirlibey, Prof.Muammer Aksoy, Rahmanlar, Sailer, Samailli, Sevindikli, Şimşelli, Toygar, Turan, Uzunçam, Yalınkuyu, Yaylapınar, Yazırlı, Yellice, Yeni, Yeni Sanayii, Yeşil, Yıldıztepe, Yukarıörencik, Zafer, Çapahasan, Cumhuriyet, Dumlupınar, Karaçay, Nazilli Osb, Şirinevler, Sümer, Yeşilyurt bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Söke

Söke Çekicimiz Ağaçlı, Akçakaya, Akçakonak, Argavlı, Arslanyaylası, Atatürk, Atburgazı, Avcılar, Avşar, Bağarası, Bayırdamı, Burunköy, Çalıköy, Çalışlı, Çavdar, Çeltikçi, Cumhuriyet, Demirçay, Doğanbey, Fevzipaşa, Gölbent, Güllübahçe, Güneyyaka, Güzeltepe, Karaatlı, Karacahayıt, Karakaya, Kaygıllı, Kemalpaşa, Kisir, Konak, Köprüalan, Nalbantlar, Özbaşı, Pamukçular, Sarıkemer, Savuca, Sayrakçı, Sazlı, Serçin, Sofular, Söke Osb, Tuzburgazı, Yamaç, Yenicamii, Yenidoğan, Yenikent, Yeniköy, Yeşilköy, Yuvaca bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Sultanhisar

Sultanhisar Çekicimiz Atça, Beşeylül, Demirhan, Eskihisar, Güvendik, Hisar, İncealan, Kabaca, Kavaklı, Kılavuzlar, Kurtuluş, Malgaçemir, Malgaçmustafa, Rekmez, Salavatlı, Uzunlar, Yağdere, Zafer bölgelerinde en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Aydın Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım