(0541) 724 724 4

Gürleyik Oto Çekici Kurtarıcı

Gürleyik semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Gürleyik Çekicimizi hemen yönlendirelim

Gürleyik Çekici olarak çoğu alanda hizmet vermekteyiz. Hafif araçlarınız yanı sıra ağır araç kurtarma ve ağır araç çekme, tekne taşıma, sıfır vasıta taşıma gibi alanlarda da hizmet sunmaktayız. Sizler probleminizi bizlere söyleyin çözümü bizler bulalım. Araç filomuz ve sektörde yetişmiş ekibimizle Gürleyik Çekici olarak sorunlarınızı en uygun fiyatlarla yapmaktayız. Piyasada rekabetin de getirdiği ucuz işçiliklere aldanıp aracınızı ehil olmayan ellere bırakmayın. Her vasıta taşınırken kendi içinde çeşitli problemler barındırmakta fakat Gürleyik Çekici sizlerin araçlarını kendi aracı gibi bilir ve gerek sizlerin gerekse çevresinin ve aracınızın güvenliğini sağlayarak işini tamamlar.

Gürleyik Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Gürleyik Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Gürleyik Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Gürleyik Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Gürleyik Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Gürleyik Çekici Acil oto kurtarma ve yardımı alabilmek için en iyi tercihiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak için 7/24 durmadan çalışmaktayız.

Gürleyik Çekici ailesi olarak tecrübeliyiz ve sizleri düşünen bir ekibe aynı zamanda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojik donanımları tam olan araç filosuna sahibiz.

Hizmet sizlere tam layıkıyla sunulursa bir anlamı olur. Sizleri memnun etmeyen hatta pişman eden bir oto çekici veya kurtarma ile karşılaşmak istemiyor ve işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız tek adresiniz Gürleyik Çekici. Akıllı çözüm hızlı netice ve ekonomik fiyat ne ararsanız adres yine Gürleyik Çekici.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Gürleyik Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım