(0541) 724 724 4

Yüzgeç Oto Çekici Kurtarıcı

Yüzgeç semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yüzgeç Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yüzgeç Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Yüzgeç Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Yüzgeç Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Yüzgeç Çekici, güven arıyorsanız yine Yüzgeç Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Yolda kaldım ne yapmalıyım, bulunduğum yer çok tenha deyip canınızı sıkmayın Yüzgeç Çekici olarak dağ tepe yağmur çamur demeden bütün bölgede sizlere en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla hazırız. Bizleri arayın sizlere süratli bir şekilde ulaşalım. Yüzgeç Çekici ekibi ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere ne yapacağınız konusunda bilgilendirme başlar. Aracınızın cinsini öğrendikten sonra sizlere en uygun çekici yönlendirilerek sizlere kısa sürede ulaşması sağlanır. Tüm bu hizmetler gözünüzü korkutmasın çünkü bizler hizmetlerimizle ünlüyüz ağır faturalarla değil. Yüz güldürmeyen hiçbir hizmet bir ücrete layık değildir. Yüzgeç Çekici olarak yapılan kaliteli hizmetlerde en makul fiyatlandırmayı sizlere sunmaktadır.

Yüzgeç Çekici çağrı merkezimizi yol yardım, araç taşıma, otomobil nakliyesi, araba çekici işleriniz amacıyla 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Yılların birikimi ve sektörde başarıyla kat edilen yollar bizim en büyük sermayemiz ve gurur kaynağımızdır.  Yüzgeç Çekici yeni yılın gelmesi ile beraber pek çok hizmette fiyat artışı gözlemlenmesine rağmen bizler en ekonomik hizmet vermek için her zaman iddialı olduk yinede iddialıyız. Piyasaların bir hayli hareketlenmesi oto çekicisine gereksinimi olan sürücüleri düşündürmeye başlasa da Yüzgeç Çekici evvela müşterilerini düşünüyor.

Araç çekici fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimiz, bulundukları yeri, aracının son durumunu ve gidilecek adresi bizlere iletirse, makul fiyatlarımız kendine sunulur.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yüzgeç Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım