(0541) 724 724 4

Zeyrek Oto Çekici Kurtarıcı

Zeyrek semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Zeyrek Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Zeyrek Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Zeyrek Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Zeyrek Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Hasar almış veya herhangi bir nedenden dolayı zarar gören araçlara Zeyrek Çekici müdahale ederek sizleri can sıkıcı bir durumdan memnuniyetinizi sağlayarak kurtarır. Şunun unutulmaması gerekir ki sektörde çalışan firma sayısı çok fazla dolayısıyla oto çekici ve kurtarma hizmeti verebilmek için gerekli şartların da sağlanması ve belgelerin tam olması gerekir. Zeyrek Çekici olarak bu yükümlülükleri sağladığımız gibi çalışanlarımızda sektörde yetişmiş uzman kişilerdir. Fiyat politikamız olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz bu hizmeti de uygun fiyatlarla veriyoruz. Sabit bir fiyat şuan veremeyiz çünkü mesafe, aracınızın durumu ve konumu gibi etmenler bu ücretlerin oluşmasında rol oynar.

Araç çekici ve oto taşıma hizmeti gerektiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Zeyrek Çekici sizlere en iyisini sunmak adına gece gündüz çalışmaktadır.

 Aracınızla nerede kalmış olursanız olun, Zeyrek Çekici i arayın. Ekiplerimiz sektörden gelme iyi eğitim almış bu işten ekmek yiyen tecrübeli şahıslardan oluşmaktadır. Zorlu yol koşulları dinlemeden,  sizlerden gelen bilgiler neticesinde ekiplerimiz araç seçimini yaparak sizlere kısa sürede ulaşım sağlar.

Ücretlerimizden de bahsedecek olursak sizlere sunduğumuz hizmet kalitesi bakımından istenilen fiyatlar sektörde de araştırma yaparsanız göreceksiniz çok düşük miktarlardadır. Zeyrek Çekici firmasının önceliği sizleri memnun etmektir. İyi yolculuklar dileriz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Zeyrek Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım