(0541) 724 724 4

Acısu Oto Çekici Kurtarıcı

Acısu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Acısu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Acısu Çekici yıların bilgi ve birikimine sahip olup yolda kalan araçlarınızı hemen istediğiniz yere taşıma vazifesini üstlenir.  Bölgesindeki her noktaya ulaşabilecek ağa sahiptir.Gece gündüz çalışarak elektrik sorunu yaşayan araçlara akü takviyesi çekici ile destek isteyen arabalara oto kurtarıcı hizmetini sağlamaktadır.  Acısu Çekici olarak personelimizin sizlere uygun hizmeti verebilmesi adına çağrı merkezimize aracınız ile ilgili vereceğiniz bilgiler çok önem arz etmektedir. Araç kazalı lastikleri dönmüyorsa ahtapot çekici ve ahtapot kurtarıcı devreye girer.  Kamyon çekici ile otobüs çekici büyük araçları taşıma kapasitesine sahip bölgesinde sayılı vasıta çekici İşletmeleri arasında yerini almaktadır.

Tecrübesi eksik firmalar nedeni ile birçok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmakta ve aracınıza daha da zarar verebilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenden dolayı kötü geçen bir gününüzün ardından bir kötü sürprizde tecrübesiz oto çekici firmalarından yaşamayın.  Acısu Çekici sizlere hizmeti güvenli sunmanın yanında uygun fiyatlarla sizleri karşılar. Acısu Çekici i tercih etmeniz Profesyonel bir oto kurtarıcıdan dan yararlanmanızı sağlayacak bu da sizin yararınıza olacaktır. Acısu Çekici kesinlikle uzman bir kadroyla çalışmakta. İşinde uzman olan Acısu Çekici her şeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır.

Dağ başında yolda mı kaldınız? Acısu Çekici bulunduğunuz noktaya bir telefon kadar yakın. Hemen şimdi arayın kaliteli hizmetle tanışın.

Acısu Çekici olarak tecrübeli ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. Aracınızın durumu veya arızanın durumu kısaca probleminiz her ne olursa olsun fark etmez. Acısu Çekici size en kısa vakitte çözüm üretir.

Bu sektörde birçok tercih bulabilirsiniz ancak Acısu Çekici ailesi olarak şimdiye kadar sunduğumuz kaliteli hizmet ve memnuniyetin bir göstergesi olarak asla kaliteden ve ekonomik fiyat sunmaktan vazgeçmedik bu da tercih nedenimiz olmuştur. Sizlerde ucuz sanıp kötü işçilikle pahalı hasarlar almayın.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Acısu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım