(0541) 724 724 4

Altınkürek Oto Çekici Kurtarıcı

Altınkürek semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Altınkürek Çekicimizi hemen yönlendirelim

Altınkürek Çekici sizlere oto çekici hizmeti vermeye ve yaptığımız işten, sizi memnun etmeye devam ediyoruz. Çalışma ekibimizdeki personellerimiz profesyonellikle ve itinayla çalışarak sizi memnun etmeye devam ediyor. Altınkürek Çekici müşterilere en kısa sürede ulaşarak ve güvenilir bir şekilde araçlarınız bulunduğu durumdan kurtarılır. Altınkürek Çekici müşterilerin çağrı merkezimizi araması ile araçlarını anında tespit edilen noktadan alır ve istenilen adrese ya da tamirciye güvenilir bir şekilde teslim eder. Altınkürek Çekici ekonomik fiyatlarıyla 7/24 çalışan donanımlı ve işini profesyonel şekilde yapan çalışanlardan oluşturmuş olup siz kıymetli müşterilerimize çekici hizmeti vermek amacıyla beklemektedir.

Altınkürek Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Altınkürek Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Altınkürek Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Altınkürek Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

Altınkürek Çekici merkez ve tüm ilçeleri için oto kurtarıcı çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Aracın bulunduğu yeri, durumunu ve modelini 0541 724 724 4 nolu çağrı merkezimizi arayarak ya da whatsapp yoluyla bildirmeniz ile size ulaşım süreci başlayacaktır.

Konumunuzu net olarak belirtmeniz size ulaşmamızı hızlandıracak önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu süreç içerisinde aracın ne durumda olduğunu, modeli (otomobil, motor, kamyon, kamyonet) bildirmeniz gönderilecek çekicinin çeşidi açısından da önemlidir.

Aracın sadece kaza durumunda veya arıza durumunda değil gerek sıfır araçlarınız olsun gerekse başka bir nedenden dolayı aracınızı taşıtmak isterseniz de Altınkürek Çekici hizmet vermeye hazırdır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Altınkürek Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım