(0541) 724 724 4

Kuşçu Oto Çekici Kurtarıcı

Kuşçu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Kuşçu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Kuşçu Çekici ve yol yardım hizmetleri günün her zamanında bizleri Çağrı Merkezimiz aracılığı ile aramanız durumunda gerekli bilgiler alınarak size en yakın çekici aracımızı sevk ediyoruz. Kuşçu Çekici olarak araçlarımız ful bakımlı olmasının yanında bu araçları, her türlü teknik donanıma bilgiye sahip sürücü operatörleri kullanmaktadır. Kuşçu Çekici bölgemizde en makul fiyatlarla oto kurtarma araç çekici ve yol yardım servisi sunmaktadır. Ayrıca Kuşçu Çekici her türlü araba çekme, çoklu taşıma alanlarında uzman kadrosuyla sizlere en makul fiyatlar sunar. Sıkıntılı anlarınızda bizleri aramadan ve fiyat almadan karar vermeyiniz. Sizlere profesyonel hizmeti uygun şartlarda ve hızlı sunan Kuşçu Çekici vazgeçilmeziniz olacaktır.

Kuşçu Çekici yıların bilgi ve birikimine sahip olup yolda kalan araçlarınızı hemen istediğiniz yere taşıma vazifesini üstlenir.  Bölgesindeki her noktaya ulaşabilecek ağa sahiptir.Gece gündüz çalışarak elektrik sorunu yaşayan araçlara akü takviyesi çekici ile destek isteyen arabalara oto kurtarıcı hizmetini sağlamaktadır.  Kuşçu Çekici olarak personelimizin sizlere uygun hizmeti verebilmesi adına çağrı merkezimize aracınız ile ilgili vereceğiniz bilgiler çok önem arz etmektedir. Araç kazalı lastikleri dönmüyorsa ahtapot çekici ve ahtapot kurtarıcı devreye girer.  Kamyon çekici ile otobüs çekici büyük araçları taşıma kapasitesine sahip bölgesinde sayılı vasıta çekici İşletmeleri arasında yerini almaktadır.

Seyir halindeyken olmadık yerde aracınızın bozulması veya bir kazaya karışılmasın ve bu olaydan dolayı bir de yolun tıkanması sürücüleri esasen yeteri kadar strese sokar.

Böyle bir durumda Kuşçu Çekici sizlere hizmetten öte bir hizmet vaat ederek bu durumdan sizleri çeker alır sizler stres yerine keyfinize bakarken Kuşçu Çekici her şey ile ilgilenir. Bu hizmetler sakın gözünüzü korkutmasın piyasada en uygun fiyatları da sadece Kuşçu Çekici firmasında bulacaksınız.
Unutmayın bu güven sağlam bir ekibin varlığıyla oluşmuştur. Tecrübe sahibi sektörde yetişmiş çalışanlarımızla bütün problemlere ve arızalara savaş açtık. Sizler güveni güler yüzü ve kaliteli hizmeti bir arada Kuşçu Çekici firmasında bulacaksınız. Çağrı merkezimizi aramadan iş yapmayın

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Kuşçu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım