(0541) 724 724 4

Çortunlu Oto Çekici Kurtarıcı

Çortunlu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Çortunlu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Çortunlu Çekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; oto kurtarıcı, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Çortunlu Çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. Çortunlu Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da Çortunlu Çekici firmamıza güvenciniz tam olsun.

Sayısız referanslarımız sizlere sunulan kusursuz hizmetin bir göstergesidir. Çortunlu Çekici işini doğru yapan ve doğru zamanlamayı yakalayan bir hizmet zihniyeti içersinde olmuştur. İster ilçe ister kırsal alan isterse de merkezi yer olsun bizleri aramanız yeterli olacaktır.

 Hizmetimizi en kusursuz haliyle bize ulaştığınız andan itibaren ulaştıracağımızdan da kuşkunuz olmasın. Yolda kaldım söylemi tarihe karıştırmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. Çortunlu Çekici sizi ailesi gibi görüp bunun gereği olarak canla başla çalışmaktadır. 

Çortunlu Çekici olarak fiyatlarımız başta araçlarınızın durumu ve uzaklığına göre değişkenlik gösteri. Çekilecek aracın cinsi yani boyutları, götürülecek uzaklık gibi etmenler bu fiyatlama konusu ile ilgili etkin olsa da hem kaliteli hem de en uygun fiyatları bir arada bulabileceğiniz pek bir firma bulmanız zordur. Uzman personelimiz ve teknolojik araçlarımızla memnuniyet oluşturacak hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Aramadan kaliteyi bilemezsiziniz.

Çortunlu Çekici Acil oto kurtarma ve yardımı alabilmek için en iyi tercihiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak için 7/24 durmadan çalışmaktayız.

Çortunlu Çekici ailesi olarak tecrübeliyiz ve sizleri düşünen bir ekibe aynı zamanda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojik donanımları tam olan araç filosuna sahibiz.

Hizmet sizlere tam layıkıyla sunulursa bir anlamı olur. Sizleri memnun etmeyen hatta pişman eden bir oto çekici veya kurtarma ile karşılaşmak istemiyor ve işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız tek adresiniz Çortunlu Çekici. Akıllı çözüm hızlı netice ve ekonomik fiyat ne ararsanız adres yine Çortunlu Çekici.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Çortunlu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım