Hizmet Bölgelerimiz

Güllüdere Oto Çekici

Güllüdere Oto Çekici

Güllüdere Çekici olarak yılların verdiği tecrübeyle en iyi şekilde yaptığımız iş kolu olarak kıymetli müşterilerimize her saat ve dakika istenilen yere gelmekteyiz. Güllüdere Çekici tarafından sizlere yönlendirilen aracımızın gelmesi durumunda ilk önce alınacak bir takim önlemlerden sonra hemen işe başlayıp size ait olan taşıtın güvenlikle yüklenmesini yapmakta ve gideceği alana taşıma sağlamaktayız. Senelerdir işimizi bozmadan Güllüdere Çekici markasıyla bulunduğumuz alanlarda sizlere ait araçlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık. Profesyonel ekiplerimiz ile sevgili müşterilerimizin istediği tarzda çalışmalar ortaya koyarak müşteri memnuniyeti ile ön planda olduk. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için sizlerde vakit kaybetmeden çağrı merkezimizi arayarak bilgi alınız. En makul fiyatlarla araçlarınızı güvenli ellere teslim ediniz.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Güllüdere Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Güllüdere Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Güllüdere Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Güllüdere Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Güllüdere Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Güllüdere Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Güllüdere Çekici, güven arıyorsanız yine Güllüdere Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4