(0541) 724 724 4

Sıldız Oto Çekici Kurtarıcı

Sıldız semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Sıldız Çekicimizi hemen yönlendirelim

İlk Tercihiniz Sıldız Çekici

Alın terinin anlamını bilen, emek, sadakat ve emniyet gibi değerleri içeriğinde barındıran Sıldız Çekici olarak her daim yanınızdayız. Kötü esnaf olmayı katiyen düşünmedik ve memnuniyetinizi her daim asli görevimiz saydık, güvenliğinizi sağlamak adına da var gücümüzle çalıştık. Sizler de bu köklü aileye katılarak kaliteli hizmetin tadına ve zevkine varın. Firmamız sayısız referanslarımız ile sizlere yılların birikimini sunuyoruz. Sıldız Çekici olarak sizlere hizmeti uzman personeliyle sunmaya her daim hazır.   Çalışanlarımız bölümünde uzman ve mesuliyet almaktan çekinmeyen kişilerden oluşmaktadır. Sizlere hizmeti sunarken sizin istediğinizin yanı sıra en mükemmeli sunmak amacıyla çalışıyoruz. Firmamızdan alacağınız bu hizmet ile aracın kısa sürede var olduğu yerden problemsiz olarak alınması sağlanabilmektedir.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Sıldız Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Sıldız Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Sıldız Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Sıldız Çekici uzun zamandan bu vakte kadar sektörde pek çok zorlu vasıta kurtarma hizmetini gerçekleştirmiş ve binlerce aracın kilometrelerce yol kat ederek taşınmasını veya kurtarılmasını gerçekleştirmiştir. Bölgemizin her noktasında bu hizmetleri sürdürmeye devam ettik. Sıldız Çekici, en gerilim dolu anlarınızda vasıta çekme, ağır araç vasıta kurtarma, motosiklet kurtarma, kazalı vasıta taşıma ya da pert araba taşıma gereksinimlerinizi mükemmeliyetçi bir yaklaşımla karşılıyor. Bölgemizin tüm sokaklarına ve köylerine hâkim ekip çalışanlarımız, nerede kaza yapmış olursanız olun sizleri bulur ve gereksinimlerinizi uzman ekibimizle karşılar. Sıldız Çekici ücret bakımından sektörde en ekonomik fiyatlarla çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini amaç edinen Sıldız Çekici ücret konusunda sizleri asla üzmez.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Sıldız Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım