(0541) 724 724 4

İkisu Oto Çekici Kurtarıcı

İkisu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, İkisu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. İkisu Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. İkisu Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü İkisu Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

İkisu Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. İkisu Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek İkisu Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da İkisu Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

Sayısız referanslarımız sizlere sunulan kusursuz hizmetin bir göstergesidir. İkisu Çekici işini doğru yapan ve doğru zamanlamayı yakalayan bir hizmet zihniyeti içersinde olmuştur. İster ilçe ister kırsal alan isterse de merkezi yer olsun bizleri aramanız yeterli olacaktır. Hizmetimizi en kusursuz haliyle bize ulaştığınız andan itibaren ulaştıracağımızdan da kuşkunuz olmasın. Yolda kaldım söylemi tarihe karıştırmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. İkisu Çekici sizi ailesi gibi görüp bunun gereği olarak canla başla çalışmaktadır.  İkisu Çekici olarak fiyatlarımız başta araçlarınızın durumu ve uzaklığına göre değişkenlik gösteri. Çekilecek aracın cinsi yani boyutları, götürülecek uzaklık gibi etmenler bu fiyatlama konusu ile ilgili etkin olsa da hem kaliteli hem de en uygun fiyatları bir arada bulabileceğiniz pek bir firma bulmanız zordur. Uzman personelimiz ve teknolojik araçlarımızla memnuniyet oluşturacak hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Aramadan kaliteyi bilemezsiziniz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin İkisu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım