Hizmet Bölgelerimiz

Sülüklü Oto Çekici

Sülüklü Oto Çekici

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Sülüklü Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Sülüklü Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Sülüklü Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Sülüklü Çekici başarısının en büyük sebebi firmamızın kendisine olan inancıdır.  Firmamız bölgesinde her türlü araca hizmet sağlamaktadır. İster ağır vasıta isterse ticari veya binek araçlarınız olsun Sülüklü Çekici için farketmez. Sülüklü Çekici firmamız uzun yıllardır kazandığı tecrübesiyle sizlere uzun yıllar hizmet vermektedir. Her ne kadarda oto çekici ve kurtarma işi yapan binlerce firma varsa da Sülüklü Çekici in diğer firmalardan farkı müşterilerinin ne istediğini bilmekten geçmektedir. Oto çekici ve kurtarma işi uzman bir personelin deneyimine dayalı bir iştir. Sülüklü Çekici sırf para kazanmak için iş yapmaz para kazanmak anlık ama memnuniyet ve fayda oluşturmak bir firmanın devamlılığını sağlayan temel unsurdur. Bizler de size her türlü yol yardım ve oto çekici hizmetini vermek adına 7/24 hazır beklemekteyiz. İsteğimiz hiçbir zaman yolda kalmamanız ancak kalırsanız da Sülüklü Çekici her zaman yanınızda.  Bu işi mutlaka işini iyi yapan profesyonel kişilerce yapılması gerekmektedir.

Sülüklü Çekici sizlere oto çekici hizmeti vermeye ve yaptığımız işten, sizi memnun etmeye devam ediyoruz. Çalışma ekibimizdeki personellerimiz profesyonellikle ve itinayla çalışarak sizi memnun etmeye devam ediyor. Sülüklü Çekici müşterilere en kısa sürede ulaşarak ve güvenilir bir şekilde araçlarınız bulunduğu durumdan kurtarılır. Sülüklü Çekici müşterilerin çağrı merkezimizi araması ile araçlarını anında tespit edilen noktadan alır ve istenilen adrese ya da tamirciye güvenilir bir şekilde teslim eder. Sülüklü Çekici ekonomik fiyatlarıyla 7/24 çalışan donanımlı ve işini profesyonel şekilde yapan çalışanlardan oluşturmuş olup siz kıymetli müşterilerimize çekici hizmeti vermek amacıyla beklemektedir.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4