(0541) 724 724 4

Akdağ Oto Çekici Kurtarıcı

Akdağ semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Akdağ Çekicimizi hemen yönlendirelim

Akdağ Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Akdağ Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Akdağ Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Akdağ Çekici, güven arıyorsanız yine Akdağ Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Unutulmamalıdır ki herkes kendini daha güvende hissedeceği bir firma ile çalışmak isteyecektir. Akdağ Çekici olarak kurduğumuz ekip ile bu güveni sizlere yıllardan beri sunmanın mutluluğu ve gururuyla tercihiniz yine bizler olsun diye telkinde bulunuyoruz. Sektörün rekabetçi ortamından asla çekinmedik çünkü verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Kalitemizden ödün vermeden değerli müşterilerimizi de gerek hizmetlerimizle gerekse ekonomik fiyatlarımızla memnun etmeye devam ediyoruz.

Akdağ Çekici yıllardır 7 gün 24 saat usulüne göre çalışarak oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermektedir.
Bölgemiz dâhilinde yolda mı kaldınız hemen Akdağ Çekici arayınız kalitenin, güvenin ve tecrübenin adresi olan Akdağ Çekici sizleri yolda bırakmaz.

Aracınızda akü bitmesi, lastik patlaması gibi geçici nedenlerden dolayı yolda kaldıysa yol yardım hizmeti almalısınız.  Kaza ya da aracınızın hareket edemeyecek bir durumdaysa oto kurtarıcı ya da oto çekici hizmeti gerekmektedir.

 Tüm bu olasılıklara cevap verebilecek kaliteli ve güvenli hizmet Akdağ Çekici firmasıyla alabilirsiniz. Unutmayın ki işi bilen tecrübeli bir firmayla çalışmanız hem sizleri sıkıntıdan tez kurtarır hem de aracınızda daha fazla oluşabilecek hasarları da önlemi olur. Hemen 0541 724 724 4 nolu numarayı arayın gelelim.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Akdağ Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım