(0541) 724 724 4

İbrahim Hakkı Oto Çekici Kurtarıcı

İbrahim Hakkı semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, İbrahim Hakkı Çekicimizi hemen yönlendirelim

Zamanın Her Diliminde Tek Adres

Özellikle geceleri uzak mesafelerde ve otoyollar üzerinde aracınızın arıza nedeniyle hareket edemeyecek duruma gelmesi veya güvenli bir sürüş sağlayamadığınız zaman aracınızı uygun bir yere çekip gerekli önlemleri aldıktan sonra hemen İbrahim Hakkı Çekici hizmetini arayarak bulunduğunuz konumu belirtmeniz yeterli olacaktır. Gece saatlerinde olması, yağmurlu veya karlı bir hava durumunun olması bizim için engel değildir. Sizler için 24 saat boyunca hizmet vermekte olan İbrahim Hakkı Çekici oto kurtarıcı hizmetlerimizi arayarak firmamızın uzman personeli size kısa sürede ulaşacaktır. Ayrıca aracınızın hangi türde bir arıza verdiğini bilmiyorsanız ve araç ile ilgili geniş bir bilgi sahibi değilseniz, bu gibi bir durumda aracın herhangi bir yerini açarak yanlış müdahalelerde bulunmamalı ve firmamızın sizlere uygun oto çekici hizmetini ulaştırmasını beklemelisiniz. Bu süreç sonrasında bulunduğumuz noktaya ulaşan İbrahim Hakkı Çekici araçlarımız aracınızı en sağlıklı şekilde çekici ile en yakında bulunan noktaya ulaştıracaktır.

İbrahim Hakkı Çekici Türkiye genelinde tüm araç markalarına hizmet sunabilecek donanıma ve ekibe sahiptir. İbrahim Hakkı Çekici kapasitesi olan teknik bilgi ve donanıma sahip araç kurtarma ve oto çekici firması olarak sizlere karşı güven veren güçlü alt yapısı ve dinamik çalışma programı ile sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman tecrübemizi ve bilgilerimizi sizlere daha ileri teknoloji ile aktarmaya devam edecek İbrahim Hakkı Çekici i tercih ettiğinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.  Her işin bir ehli varsa oto çekici ve kurtarmanın da İbrahim Hakkı Çekici den başkası değil. Uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet veriyoruz.

İbrahim Hakkı Çekici firmamız yıllardır kalitesinden ve politikasından hiç bir şekilde taviz vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. İbrahim Hakkı Çekici bizleri tercih eden hiç bir otomobil sahibini zor halde bırakmadan bugünlere kadar oto çekici ve kurtarma desteği vermiş ve firmasını parmakla gösterilebilen bir noktaya taşımayı başarmıştır.

Uygulamış olduğumuz oto çekici fiyatları olabilecek en ekonomik fiyatlardır.  Ancak fiyatları belirleyen en mühim faktör aracın hangi noktadan alınacağından ziyade hangi noktaya teslim edileceği ile ilgilidir.

Bunun için İbrahim Hakkı Çekici çağrı merkezini aradığınızda kısa detayları çalışanlarımızla paylaşmanız sonucunda sizlere en makul fiyatlar söylenecektir.  İyi yolculuklar dileriz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin İbrahim Hakkı Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım