(0541) 724 724 4

Yenisofça Oto Çekici Kurtarıcı

Yenisofça semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Yenisofça Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto Kurtarmadan Çok Daha Fazlası

Yenisofça Çekici bölgemizin birbirinden değişik konumlarında yolda kalmış, hasar almış, aküsü bitmiş, yürür durumda olmayan yâda aracın taşınması gereken bütün hallerine karşı geniş vasıta filosu ve nitelikli çalışanları ile yol yardım hizmeti veriyor. Karayolları uyumluluk belgeli taşıtlarımız ile oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızı 7 gün ve 24 saat, sürat kesmeden Yenisofça Çekici ailesi olarak karşılıyoruz. Bize ulaşmak amacıyla 0 (541) 724 24 4 etkileşim numaramızı arayın araç çekici, oto taşıma, araç kurtarma gibi birçok alanda sorunsuz hizmet alın. Sorununuzu dinleyen ve çözüm üretmek amacıyla birçok deneyime sahip sürücü personelimiz emrinizde. Sizler de Yenisofça Çekici ile bu eşsiz hizmetten yararlanın ki sıkıntılar neşeye dönüşsün.

Tecrübesi eksik firmalar nedeni ile birçok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmakta ve aracınıza daha da zarar verebilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenden dolayı kötü geçen bir gününüzün ardından bir kötü sürprizde tecrübesiz oto çekici firmalarından yaşamayın.  Yenisofça Çekici sizlere hizmeti güvenli sunmanın yanında uygun fiyatlarla sizleri karşılar. Yenisofça Çekici i tercih etmeniz Profesyonel bir oto kurtarıcıdan dan yararlanmanızı sağlayacak bu da sizin yararınıza olacaktır. Yenisofça Çekici kesinlikle uzman bir kadroyla çalışmakta. İşinde uzman olan Yenisofça Çekici her şeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır.

Yenisofça Çekici bugün bu noktaya rastlantısal olarak gelmedi. Bir firmanın inancı o firmaya bağlı olan unsurlarıyla karşılanır. Teknolojik araçlarımız ve donanımları ve uzman bir ekipten oluşan firmamız sizlerin memnuniyetini de yanına alarak büyümektedir. Yolda kaldığınız andan itibaren Yenisofça Çekici i aramanız sizlere sunacağımız hizmet kalitesini artırmak ve zaman kaybetmemek adına çok önem arz etmektedir. Ücretleri düşünerek hareket etmeyiniz. Şunu unutmayın her durumun kendine özgü bir iş yükü mevcuttur. İşte bu zamanda sizlere en ekonomik hizmeti kaliteyle, güvenle harmanlayarak sunan Yenisofça Çekici firması olacaktır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Yenisofça Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım