Hizmet Bölgelerimiz

Telli Oto Çekici

Telli Oto Çekici

Yaşamın olağan gidişi her zaman aynı olmayabilir, bazı durumlarda can sıkıcı sürprizler barındırabilir fakat bundan sonra bu problemler canınızı sıkmasına lüzum yok zira Telli Çekici araçlarınızla ilgili her türlü problemine çözüm bulmak için çalışmaktadır. Telli Çekici sizlere bir telefon kadar yakın bizleri arayın ki profesyonel ekibimizle hemen yardım ulaştıralım. Telli Çekici deneyimiyle en kaliteli hizmeti verebilmek için her daim kendimizi yeniliyoruz. Oto çekici ve kurtarma sektöründeki tecrübelerimizi uzman personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmetlerle karşınızdayız. 7 gün 24 saat bizlere erişebileceğiniz ve oto kurtarma ve çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın.

Telli Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Telli Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Telli Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Telli Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

 Sizler isteyin ki Telli Çekici en iyisini yapsın. Bizi arayın yüzünüz daima gülsün…

Telli Çekici hizmetleri sizlere Oto Kurtarıcı, Yol Yardım ve Araç Çekici hizmeti sunmaktadır. Telli Çekici olarak Oto Kurtarma ve Oto Çekici hizmetlerini profesyonelce yapan sektörün köklü firmalarından birisidir. Teknoloji ile donatılmış araçları ve uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimize 7/24 vasıta kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Kalitemizi Profesyonellikle birleştirip hizmetlerimizi sunmaktayız, bu sizlere hizmetin en kusursuz safhasını sunmak adına mühim bizde bu önemin farkındayız.

Telli Çekici olarak çalışmalarımız bölgemizin en ücra köşesinde bile hizmeti bir ağ gibi kurarak siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti dilediğiniz anda sunmaktadır.

En uygun fiyatları Telli Çekici firmasından başka yerde bulamasınız.

7-24 acil çekici iletişim hattı (0541) 724 724 4