(0541) 724 724 4

Altınyurt Oto Çekici Kurtarıcı

Altınyurt semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Altınyurt Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Altınyurt Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Altınyurt Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Altınyurt Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Altınyurt Çekici bölgesi dâhilinde il merkezinde, ilçesinde, mahallesinde ya da sokağında yolda kalmış olursanız olun Altınyurt Çekici çağrı merkezimizi arayarak, araç çekici ve kurtarma talebinizi iletebilirsiniz.

7 gün 24 saat yoğun çalışma tempomuzla günün her saati oto kurtarıcı ekibimiz hizmete hazırdır.  Altınyurt Çekici müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve makul fiyatlı yol yardım hizmet anlayışını benimsemektedir. Altınyurt Çekici her zaman yanınızda olduğu gibi ummadığınız bir vakitte aracınız arıza veya kaza nedeni ile yolda kaldıysa böyle vakitte çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

Altınyurt Çekici araçların gidebildiği bütün noktalara araç kurtarma ve oto çekici hizmeti vermektedir. Genellikle kış aylarında zorlu hava koşulları vasıta çekme ve yol yardım hizmet talebini artırdığı düşünülse de yaz aylarında araç kullanma oranının ve seyahat sıklığının artmasıyla daha da fazla artırmaktadır.

Aracınızdaki arıza nedenleri her ne olursa olsun yolda kalmışsanız Altınyurt Çekici uzman ekibimiz, sizlerden gelen bir telefon ile özel donanımlı çekicilerimizle sizlere ulaşır.

Aracınız ne olursa olsun çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşmede arıza nedeniyle birlikte aracınızın modelini belirtmeniz yararlı olacaktır. Çünkü aracınızın boyutuna uygun oto çekici yönlendirmemiz sizlerin zaman kaybını önleyecek ve kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır.

Bir diğer belirtmemiz gereken hizmet kalitemizin yanında ücretlerimiz çok düşük seyirdedir. Kazasız bir yolculuk dileriz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Altınyurt Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım