(0541) 724 724 4

Zülfikar Oto Çekici Kurtarıcı

Zülfikar semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Zülfikar Çekicimizi hemen yönlendirelim

Zülfikar Çekici otomobil taşıma ve çekme hizmetleri

Araçlarınız değişen koşullar karşısında umulmadık yerlerde arıza vererek can sıkıntısı bir hal alabilmektedir. Bu gibi durumlarda artık can sıkmaya gerek yok, yapmanız gereken aracınızı emniyetli bir yere alarak hemen Zülfikar Çekici hizmetlerini aramak, bizimle işlemlerinizi güvenle ve uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Zülfikar Çekici aynı zamanda araçlarınızın uzun veya kısa mesafe nakil hizmeti konusunda da yanınızdadır. Ayrıca Karavan taşıma gibi büyük araç nakil işlemleriniz için de biziler her zaman hazırız. Araç çekme, kurtarma kısaca yolda kaldığınızda sorununuz her ne olursa olsun çekici hizmetleri konusunda tecrübe sahibi Zülfikar Çekici hizmetlerini arayabilirsiniz.

Zülfikar Çekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; oto kurtarıcı, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Zülfikar Çekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. Zülfikar Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da Zülfikar Çekici firmamıza güvenciniz tam olsun.

Zülfikar Çekici ve yol yardım hizmetleri günün her zamanında bizleri Çağrı Merkezimiz aracılığı ile aramanız durumunda gerekli bilgiler alınarak size en yakın çekici aracımızı sevk ediyoruz. Zülfikar Çekici olarak araçlarımız ful bakımlı olmasının yanında bu araçları, her türlü teknik donanıma bilgiye sahip sürücü operatörleri kullanmaktadır. Zülfikar Çekici bölgemizde en makul fiyatlarla oto kurtarma araç çekici ve yol yardım servisi sunmaktadır. Ayrıca Zülfikar Çekici her türlü araba çekme, çoklu taşıma alanlarında uzman kadrosuyla sizlere en makul fiyatlar sunar. Sıkıntılı anlarınızda bizleri aramadan ve fiyat almadan karar vermeyiniz. Sizlere profesyonel hizmeti uygun şartlarda ve hızlı sunan Zülfikar Çekici vazgeçilmeziniz olacaktır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Zülfikar Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım