(0541) 724 724 4

Odabaşoğlu Oto Çekici Kurtarıcı

Odabaşoğlu semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Odabaşoğlu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Odabaşoğlu Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Odabaşoğlu Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Odabaşoğlu Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Odabaşoğlu Çekici, güven arıyorsanız yine Odabaşoğlu Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

Odabaşoğlu Çekici, il sınırları içinde ki bütün bölgelere 7gün 24 saat araç çekici hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden gelen talepler genelde acil oto kurtarıcı olarak gelmektedir. Bunun bilincinde olarak geniş araç filosuyla çalışmaktayız. Oto çekici ve kurtarma işi dışarıdan basit bir işlem olarak görünse de çok uzmanlık isteyen bir iştir. Bunun farkında olarak ekiplerimizi alanlarında uzman kişilerden oluşturarak riskleri minimize etmiş oluyoruz. Araçlarımız teknolojik gelişmeler ışığında yenilenmiş araçlar olup çekme esnasında aracınıza zarar verilmemesine azami özen gösterilmektedir. Arayın farkımız ortaya çıksın.

Seyir halindeyken olmadık yerde aracınızın bozulması veya bir kazaya karışılmasın ve bu olaydan dolayı bir de yolun tıkanması sürücüleri esasen yeteri kadar strese sokar.

Böyle bir durumda Odabaşoğlu Çekici sizlere hizmetten öte bir hizmet vaat ederek bu durumdan sizleri çeker alır sizler stres yerine keyfinize bakarken Odabaşoğlu Çekici her şey ile ilgilenir. Bu hizmetler sakın gözünüzü korkutmasın piyasada en uygun fiyatları da sadece Odabaşoğlu Çekici firmasında bulacaksınız.
Unutmayın bu güven sağlam bir ekibin varlığıyla oluşmuştur. Tecrübe sahibi sektörde yetişmiş çalışanlarımızla bütün problemlere ve arızalara savaş açtık. Sizler güveni güler yüzü ve kaliteli hizmeti bir arada Odabaşoğlu Çekici firmasında bulacaksınız. Çağrı merkezimizi aramadan iş yapmayın

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Odabaşoğlu Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım