(0541) 724 724 4

Dalmanlı Oto Çekici Kurtarıcı

Dalmanlı semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Dalmanlı Çekicimizi hemen yönlendirelim

Dalmanlı Çekici araçları son derece bakımlı olarak size gönderilerek taşıtlarınızın güvenlik önlemi alındıktan sonra, istenilen servis noktasına kadar yine profesyonel hizmet anlayışının garantisi altında olduğunu unutmayınız.  Bünyesinde bulunan tecrübeli vasıta taşıma sürücülerimiz sizi çok kolay şekilde bularak katiyen vakit kaybetme gibi sorununuz olmadan alınan koordinat bilgilerinin ardından hemen size ulaşırız. Bünyesinde yılların birikimi ile çalışmalarımız hep yüksek başarı ve güven içinde yapılmıştır. Ot taşıma işinde kullandığımız özel uygulanan aparatları kullanarak dayanıklı ve güvenilir araç emniyeti almanın yanında sizlerinde konforunu sağlayarak hemen bakım ve tamir yerine taşıyoruz. Sizler de hesabınızı ve vaktinizi biliyorsanız tercihiniz Dalmanlı Çekici olmalıdır.

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Dalmanlı Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Dalmanlı Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Dalmanlı Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Dalmanlı Çekici olarak yolda mı kaldınız? Eğer Dalmanlı Çekici i aradıysanız hiç dert etmeyin.

Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğinizde ilk önce aracınızın arızaları ile ilgili bilgi alınır ki aracınızın durumuna ve boyutuna göre uygun çekici yönlendirilmesi yapılır. Ayrıca en uygun vasıta çekicimiz hiç zaman kaybı olmadan bulunmuş olduğunuz adrese ulaşmak amacıyla yola çıkar. Yardımınıza gelen ekiplerimiz ilk önce güvenlik önlemlerini alarak işe başlar.

 Daha sonra büyük bir titizlikle aracınız teslim edileceği adrese götürmek amacıyla araca yüklenir. Araçlarınız Dalmanlı Çekici güvencesiyle talep edilen adrese nakil edilir.

Bu işlemler Dalmanlı Çekici müşterilerine özel ücretlerle yerine getirilir. Bu ücretler kaliteli iş uygun fiyat politikasıyla belirlenir. Bunun içindir ki aracınız titizlikle çekilirken paranız da cebinizde kalır.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Dalmanlı Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım