(0541) 724 724 4

Karlıbel Oto Çekici Kurtarıcı

Karlıbel semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Karlıbel Çekicimizi hemen yönlendirelim

Karlıbel Çekici olarak kendimize olan güvencimiz işimizde çok titiz olmanın eseridir. Siz değerli müşterilerimiz bizleri aradığınız ilk andan itibaren kendi alanlarında tecrübeli elemanlarımız ile karşılanırsınız. Personelimiz sizlere ne yapılması gerektiği konularında bilgilendirdikten sonra aracınıza en uygun çekici gönderilerek kısa zamanda bulunduğunuz noktaya ulaştırılır. Gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra aracınız bulunduğu noktadan alınarak arzu ettiğiniz noktaya nakli sağlanır. Bu işlemler esnasında sizlere kaliteli bir hizmetin verileceğinden emin olabilirsiniz çünkü Karlıbel Çekici bu noktalara tesadüf eseri gelmedi. Yılların birikimiyle yoğrularak kendi sektöründe söz sahibi oldu.

Seyir halindeyken olmadık yerde aracınızın bozulması veya bir kazaya karışılmasın ve bu olaydan dolayı bir de yolun tıkanması sürücüleri esasen yeteri kadar strese sokar.

Böyle bir durumda Karlıbel Çekici sizlere hizmetten öte bir hizmet vaat ederek bu durumdan sizleri çeker alır sizler stres yerine keyfinize bakarken Karlıbel Çekici her şey ile ilgilenir. Bu hizmetler sakın gözünüzü korkutmasın piyasada en uygun fiyatları da sadece Karlıbel Çekici firmasında bulacaksınız.
Unutmayın bu güven sağlam bir ekibin varlığıyla oluşmuştur. Tecrübe sahibi sektörde yetişmiş çalışanlarımızla bütün problemlere ve arızalara savaş açtık. Sizler güveni güler yüzü ve kaliteli hizmeti bir arada Karlıbel Çekici firmasında bulacaksınız. Çağrı merkezimizi aramadan iş yapmayın

Karlıbel Çekici firmamız yıllardır kalitesinden ve politikasından hiç bir şekilde taviz vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Karlıbel Çekici bizleri tercih eden hiç bir otomobil sahibini zor halde bırakmadan bugünlere kadar oto çekici ve kurtarma desteği vermiş ve firmasını parmakla gösterilebilen bir noktaya taşımayı başarmıştır.

Uygulamış olduğumuz oto çekici fiyatları olabilecek en ekonomik fiyatlardır.  Ancak fiyatları belirleyen en mühim faktör aracın hangi noktadan alınacağından ziyade hangi noktaya teslim edileceği ile ilgilidir.

Bunun için Karlıbel Çekici çağrı merkezini aradığınızda kısa detayları çalışanlarımızla paylaşmanız sonucunda sizlere en makul fiyatlar söylenecektir.  İyi yolculuklar dileriz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Karlıbel Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım