(0541) 724 724 4

Kudret Oto Çekici Kurtarıcı

Kudret semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Kudret Çekicimizi hemen yönlendirelim

Araç sahibiyseniz aracınızın arıza verme olasılığıyla sizlerde muhatapsınız. Kudret Çekici sizleri olmadık yerlerde ve zamanlarda arıza veren araçlarınızı kurtarma ve çekme işlemlerini yapar. Kudret Çekici firmamız yılların sektör tecrübesi, profesyonel personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde tecrübeli ellere aracınızı teslim ederek hem zamanınızdan olmayın hem de paranızdan. Çünkü Kudret Çekici firmamız en ekonomik şartlarda sizlere hizmet verir.

Yaşamın olağan gidişi her zaman aynı olmayabilir, bazı durumlarda can sıkıcı sürprizler barındırabilir fakat bundan sonra bu problemler canınızı sıkmasına lüzum yok zira Kudret Çekici araçlarınızla ilgili her türlü problemine çözüm bulmak için çalışmaktadır. Kudret Çekici sizlere bir telefon kadar yakın bizleri arayın ki profesyonel ekibimizle hemen yardım ulaştıralım. Kudret Çekici deneyimiyle en kaliteli hizmeti verebilmek için her daim kendimizi yeniliyoruz. Oto çekici ve kurtarma sektöründeki tecrübelerimizi uzman personelimizle birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmetlerle karşınızdayız. 7 gün 24 saat bizlere erişebileceğiniz ve oto kurtarma ve çekici hizmetlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın.

Kudret Çekici sizlere yolda kaldığınızda aracınız hareket etmediğinde veya olmaması temennisiyle herhangi bir kaza durumunda yol yardımı ve çekici hizmeti sunmaktadır.

 Bunun yanında birçok alanda var olduğumuz gibi sıfır araçlarınızın taşınmasını da tek katlı ve çift katlı araçlarla istenilen bölgeye yapabilmektedir. Kudret Çekici sektörde yıllarını vermesinin getirdiği tecrübeye dayanarak sektörümüzde samimi firma çalışanlarıyla karşılaşmak kadar iyi niyetinizi kötüye kullanabilecek şahıslarla da karşılaşmak pek mümkündür. Dolayısıyla bu etkeni ortadan kaldırmak amacıyla 7/24 açık olan çağrı merkezi numaramızdan bizleri arayabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz.  

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Kudret Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım