(0541) 724 724 4

Turpallı Oto Çekici Kurtarıcı

Turpallı semtinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınız da 0541 724 724 4 nolu telefondan bize ulaşın, Turpallı Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yolda Kalmaya Son Veren Firma Turpallı Çekici

Hizmet açısından alanında lider en dayanıklı ve modern araçlarıyla oto kurtarıcınız Turpallı Çekici, 7/24 personelimizle yanındayız. Çalıştığımız gerek kurumlar gerekse bireysel müşterilerimize itimat edilir taşımacılık, şeffaf çalışma, kaliteli hizmet yanı sıra ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Sıfır vasıta nakliyeciliği ve ağır vasıta kurtarma çalışmalarını da aynı özenle gerçekleştiriyoruz. Turpallı Çekici fiyat bilgisi için süre kaybetmeden müşteri temsilciniz ile iletişime geçiniz. Gidilecek adres ile bulunduğunuz yer arasındaki mesafeleri, aracınızın modeli belirlendikten sonra fiyat belirlenerek, sizlerin yakınında bulunan oto kurtarıcı ekiplerimiz yola çıkar. Araçlarımızın bakımlı, personelimizin alanında en iyisi olması sizlerin güvenine en uygun çözümler üretmemiz için çok önem verdiğimiz unsurların başında gelmektedir.

Oto Kurtarmadan Çok Daha Fazlası

Turpallı Çekici bölgemizin birbirinden değişik konumlarında yolda kalmış, hasar almış, aküsü bitmiş, yürür durumda olmayan yâda aracın taşınması gereken bütün hallerine karşı geniş vasıta filosu ve nitelikli çalışanları ile yol yardım hizmeti veriyor. Karayolları uyumluluk belgeli taşıtlarımız ile oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızı 7 gün ve 24 saat, sürat kesmeden Turpallı Çekici ailesi olarak karşılıyoruz. Bize ulaşmak amacıyla 0 (541) 724 24 4 etkileşim numaramızı arayın araç çekici, oto taşıma, araç kurtarma gibi birçok alanda sorunsuz hizmet alın. Sorununuzu dinleyen ve çözüm üretmek amacıyla birçok deneyime sahip sürücü personelimiz emrinizde. Sizler de Turpallı Çekici ile bu eşsiz hizmetten yararlanın ki sıkıntılar neşeye dönüşsün.

Turpallı Çekici, firması bölgemizin her yerinde çekici hizmeti veren bir firma olarak Oto Kurtarma, oto çekici hizmetini kaliteli ve profesyonel anlamda oto çekici ve kurtarma firmasıdır.  Aracınız nerede kaldıysa Turpallı Çekici, arayın kurtaralım. Bizi her zamanında arayabilirsiniz gece gündüz yağmur çamur kar demeden. Turpallı Çekici,  olarak firmamızdan fiyat almadan vasıta taşıması yaptırmamanızı öneririz. Kalite istiyorsanız Turpallı Çekici, güven arıyorsanız yine Turpallı Çekici,  ekonomik taşıma söylememize gerek kalmamıştır artık biliyorsunuz.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin Turpallı Çekici Aracımız Size Yardım Etsin.

Whatsapp Yardım